2733
2734
عنوان

رفتارم بعد از خیانت

2205 بازدید | 81 پست

خانما باردارم خیانت دیدم. حالم اصلا اوکی نیست. و کلا اومدم خونه ک شرایطمو برا جدایی آماده کنم. اما شوهرم دست از سرم برنمیداره. حالم خوش نیست. دیشب ک برگشتم خونه ااصلا باهاش حرف نزدم. اومد برام میوه و داروها و چیزارو گدداشت رفت تو پذیرایی خوابید. صبحم بیدارشد رفت بیرون. دوباره اومد گفت توروخدا بیا صبحانه بخور ک نخوردم. بعد رفتنش چندلقمه خوردم. ظهر اومد گفت لطفا کمکم کن از این راه برگردم. با اینکه اصلا میل ب صححبت نداشتم کلی حرف زدیم و قرارشد هم نمازشو بخونه هم بره مشاوره تحت درمان هم همکاری کنه. و ی زمین ۳۰۰ متری هم قراره ب نامم بزنه. حالا رفته چادر مسافرتی خریده میگ حتما باید بیای بریم جاییی حال و هواات عوض بشه. من حوصله ندارم. از ی طرف میگم پررو میشه. چ کنم بنظرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش بگو چند روز باید فکر کنم و بتونم تا یجایی هضم کنم. 

بگو مسافرت و عوض کردن حال و هوا برای وقتیه که تونستم حداقل از شوک خارج بشم و با خودم کنار بیام

بگو امتظار نداشته باش زودتر بتونی همه چیو درستش کنی

🥂

بمیرم یرای کنجد تو شکمت🥺

عزیزکم توروخدا هوای خودتو داشته باشه

تا زمانی ک زمین بنامت نزده باهاش جایی نرو 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2740
2706