2733
2739

۱سال و نیمه نقل مکان کردیم جایی دیگه که لوله آب ها فلزی و بسیار قدیمیه،میرم حموم اولش،آب نارنجی باید کمی صبر کنم تا آب روشن بیاد، پوستم تیره شده ممکنه بخاطر زنگ زدگی آهن لوله ها باشه؟ 

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زنگ زدگیه اهن لوله ها ملاک نیست

باید بررسی کنید ببینید آیا در اون محل خونه ای وجود داره که همچنان به فاضلاب شهری وصل نباشه یانه.و اینکه تیرگی پوست در هر صورت اگر به آب ربط داشته باشه فقط از آلودگی اون نشئت میگیره و با توجه به چیزی که گفتین به احتمال خیلی زیاد اون مکان آب آلوده ای داره

کیفیت آب رو پوست اثر میزاره 

من یه مدت با اب فیلتررر شده که برای خوردن هست صورتم شستم خیلی سفید و درخشان شده بود 

بر خلاف شستشوی که با آب لوله کشی معمولی آدم انجام میده 

حالا الان ماله شما که کلی رسوب فلز لوله های کهنه هم داره 

2738

ر فتین شهر دیگه؟

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
زنگ زدگیه اهن لوله ها ملاک نیست باید بررسی کنید ببینید آیا در اون محل خونه ای وجود داره که همچنان ب ...

تو خونه سازمانی هستم که واسه زمان شاه

جدی؟ راه حلش چیه؟

نمیدونم ☹️احساس میکنم چون خودم توی ی منطقه ای هستم آبش خوب نیست پوستم یکم تیره شده ی بار رفتم ی جایی ک آبش خوب بود حموم کردم پوستم روشن شد احتمال میدم واسه توام اینجور باشه

شاید مُردم حواسم نیست🙃
کیفیت آب رو پوست اثر میزاره  من یه مدت با اب فیلتررر شده که برای خوردن هست صورتم شستم خیلی سفی ...

ای خدا چیکار کنم. اگر از اینجا بریم پوستم روشن میشه یا دیگه همینطور میمونه؟

تو خونه سازمانی هستم که واسه زمان شاه

پس به احتمال خیلی زیاد آب دارای آلودگی های میکروبی و مهمتر از همه منیزیم و کلسیم زیاده که باعث آسیب به پوستتون میشه

بنظر بهتره ازین خونه برین چون واقعا با توجه به اینکه خیلی هم قدیمیه حتی قابل تعمیر و برطرف کردن ایراد ها هم نیست

2706