2737
2734

شرایطش چجوره یعنی بانک مهرایران میده ۲۱ درصد ولی دوماه باید پولت بخوابه ۲۰۰ بزاری ۲۰۰ میده میخوایم ماشین بگیریم نمیخوایم پولمون بخوابه دوماه 

امتیاز وام رسالت بخرین هر ملیونی 160 تومنه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه جوری ؟

از کافی نت باید بخرین 

اول باید اعتبار سنجی کنید ببینین به شما چقدر وام میدن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی ؟؟

عزیزم از کافی نت سوال کنید امتیازشافی نت ها مشتری دارن تو دیوارم هست نمیشه اعتماد کرد 

اول هم باید اعتبار سنجی کنید ببینید چقدر ب شما وام میدن

عزیزم از کافی نت سوال کنید امتیازشافی نت ها مشتری دارن تو دیوارم هست نمیشه اعتماد کرد  اول هم ...

کسی که امتیاز نداره و حسابی تو بانک رسالت نداره

چطور میتونه اعتبار سنجی کنه و امتیاز یگیره

همه میخوان بخرن

برای شادی روح رفتگان همدیگه صلوات بفرستیم...
کسی که امتیاز نداره و حسابی تو بانک رسالت نداره چطور میتونه اعتبار سنجی کنه و امتیاز یگیره همه میخ ...

واضحه باید حساب باز کنه

خیلی ها امتیاز دارن بخصوص نغازه دار ها ک تراکنش زیاد دارن

واضحه باید حساب باز کنه خیلی ها امتیاز دارن بخصوص نغازه دار ها ک تراکنش زیاد دارن

ممنحرفم رو امتیاز گرفتن بود

چون اعبار رو بانک مرکزی صادر میکنه

اونم رو امتیاز حساب هر شخص

برای شادی روح رفتگان همدیگه صلوات بفرستیم...
2706