2733
2734
عنوان

تعهد واثرانگشت از بچه شش ساله ،میشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 68 پست

اگر اونروز که مدیر دعوا کرده. سکوت نمیکردی اینقدر پرو نمیشدن که به خودشون اجازه بدن بچه اول دبستان را بکشونن دفتر و مثل خلافکارا برخورد کنن....

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین الکیه اون تعهدواثرانگشت یه جورایی خواستن حواسش جمع کلاس بشه خودم میگی تذکرمعلم بی اثربوده میخوا ...

منم دودل بودم ک خشن برخورد کنم یا گلایه طور 

چون ادم بددهنی نیستم والا 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
اخه میتونستن جور دیگری تنبه اش کنن مثلا اردو اسمشو خط بزنن یا مارو بگن بریم مدرسه و جلو منو باباش بگ ...

بنظرم شما زیادی سخت برداشت کردی این قضیه رو ...میتونی بری مدرسه و بگی جور دیگه تنبیهش میکردین اما کار مدرسه غیر قانونی نبوده واقعا

2731
عزیزم قبول کن ک زیادی دیگ تو فکر نقتشیه واقعا ضربه میخوره ب درسش

اونا که نگران درس بچه نبودن نگران یز و صندلیاشون بودن 

وگرنه انقدر راهکار هست 

بچه منم همین مشکل رو داره توجه نمی کنه زیاد به درس معلم نقاشی می کشید و از این کارا 

معلماش انقدر راهکار رفت تا جواب گرفت سرکلاس اصلا مشکل نداره

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
اخه میتونستن جور دیگری تنبه اش کنن مثلا اردو اسمشو خط بزنن یا مارو بگن بریم مدرسه و جلو منو باباش بگ ...

خط زدن اسمش ازاردوتنبه وحشتناکبه روحیه بچه خوردمیشه وهمچنین کشیدن شماپدرش به مدرسه وجلوشماتذکردادن شمابچشم یه مجرم نگاه نکنید یه تعهدساده هست

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

تعهد و تذکر و توبیخ رو بنداز دور 

من اگر جای شما بودم اگر واقعا همینطوره که میگید تمام تمرکز و سرمایه‌گذاریمو میذاشتم رو استعداد نقاشیش و در کنارش درس!

این بچه قطعاااا یه نقاش بزرگ خواهد شد لطفا با درس و تذکرای بیجا مانعش نشید

استعدادش و در کنارش درس

نه اینکه ذوق بچه خاموش بشه بخاطر چارتا خ‌خ و ق‌ق

نقاشی چیزبدی نیست خیلی خوبه شاید حرفه ای هم بشه و مپفق ولی این مقدار علاقه شدید زیادی به نقاشی در حدی که کنترل نداره شاید خدای نکرده دلیل روحی داره....یه مشاور میخای ببر محض احتیاط 

تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست
بفرستش کلاس نقاشی تا اونجا تخلیه بشه و تو خونه تکالیف نقاشیش رو انجام بده

خاک تو سر شهرمون ک هیچی توش نیست کلاس نقاشی شهرستان کناریمون داره یکم بمون فشار میاد بخوام بفرستم گلم چون خودشو خواهرش هردو غیرانتفاعی میرن شهریه شون بالاست 

😔😔😔

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .

منم معلم غیر دولتی بودم گاهی از بچه ها تعهد اثر انگشت می گرفتن. فقط برای این که بچه ها جدی بگیرن تذکر رو. ربطی به خلافکار بودن نداره. 

به نظر من همینو بهش بگو و پشتش در نیا. بهر حال مدرسه قوانینی داره و بچه باید تو کلاس حواسش به جای دیگه نباشه

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏

محترمانه و صبورانه از معلمشون بپرسید که اون حرکت و اثر انگشت برای چی بوده,شاید برداشت شما و کودکتون اشتباه و سوتفاهم باشه که البته برداشت کودکتون خیلی خیلی با ارزشه

ممکنه فقط در قالب ِ قول دادن و تعهد داشتن دو نفره بین معلم و شاگرد بوده باشه و قدمی برای مسئولیت پذیری و اینکه هر فعالیت و هنری رو در وقت معین انجام بدن

حتما با معلم در میون بذارید مخصوصا اینکه کودکتون احساس خوشایندی بهشون دست نداده و از واژه خلافکار استفاده کرده توی پرسش

یاد خودم افتادم❤️تمام سالهای تحصیلی گوشه کتاب و جزوه هام شعر بود

اصلا اتفاقا حرفش به جایی نمیره چون طبق گفته خودش بارها به خودش و دخترش گفتن که تکرار نکنه ولی کرده د ...

اول اینکه اینجا تبادل نظره

اینم نظر منه

دوم اینکه بچه هنر و استعدادی داری به جای شکوفا کردنش و قرار دادن تو مسیر درستش دارن سرکوبش میکنن

میتونن تو خیلی جاها ازش استفاده کنن که بچه تشویق بشه نه با گرفتن تعهد بچه رو ببرن تو لاک 

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
میگن داریم ولی هرگز نشونمون ندادنش اصلا

دروغ میگن

اگه مشاور داشت بچه رو می‌فرستادن با مشاور حرف بزنه بهش بگه کارش اشتباس

ترسیدن دو تومن بخوان حقوق بدن مشاور نگرفتن

میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید🥺❤️

حتما اینکار رو بکنین، شایدم برای موضوع دیگه‌ای بوده، بچه بد متوجه شده، فکر نمیکنم بچه‌ی شش ساله بدونه از خلافکارها اثر انگشت میگیرن

ضمنا حتما و حتما بچه رو به سمت علاقه و استعدادش که همون نقاشیه، هل بدین و کمکش کنین، و نذارین استعدادش سرکوب و منکوب بشه، ان‌شاءالله بعدا در اوج و در صدر نقاشای دنیا ببینیمش🙏🙏

بنظر من، تو این موارد هنری، درس باید درجه‌ی دوم اهمیت رو‌پیدا کنه، الان هیچکس نمیپرسه مرحوم شجریان، مرحوم تناولی، استاد فرشچیان و و و چقدر درس خونده بودن و چه مدرکی داشتن، این افراد  به هنرشون و سطح بالای هنریشون شناخته میشن

مرد باید در کشاکش دهر، سنگ زیرین آسیا باشد 
2706