2733
2734

سلام 

دخترم ۶ سالس بشدت درونگرا و ارومه تو مدرسه ،عاشققققق نقاشیه یعنی تو بیابونم یه چی پیدا میکنه روی سنگی چیزی طرح میزنه درحد بچه های ۱۲ ساله 

کلا از وقت همه چیش حتی درس و تکالیف متاسفانه میزنه و طراحی میکنه 

اما درسش زرنگه خدارو شکر ،معلمش گفت چون سرکلاس حواسش پرت میشه به نقاشی لطفاً باش صحبت کنید تذکرمنو جدی نگرفته 

منم یمدت صحبت کردم دیدم فایده نداره به پیشنهاد معلمش مداد رنگیاشو به جز روزی ک هنر داره نذاشتم کیفش دیگه 

خلاصه که مداد برداشته بود رو نیمکت خودش و دوستش نقاشی کرده بود ، مدیر اومده تذکر و دعوا باهاش که نکن اینم قول داده نکنه ، دوباره دیروز اومده میبینم کلاسه اثر انگشت ازش گرفتن 😳😳😳😳میگم چرا مامانی انگشتات استامپ زده شده ؟ میگه ماژیک معلمو برداشتم یه قلب تو دفتر مشقم کشیدم 

بردنم دفتر جلو معلما ازم اثرانگشت و تعهد گرفتن 

مدرسه اش غیر انتفاعیه ، بنظرتون برم بگم چرا اینکارو کردین؟ اخه بچم از دیروز روحیه اش غمگین و گوشه گیر شده میگه مامان من خلافکارم بی ادبم که اینکارو بام کردن ؟ 

برم بگم چرا اثر گرفتین یا نه ؟ مدیرش حق بجانبه همش 

ولی من بخدا بچه شیطون تر از بچم دیدم هرگز هیچ جا اینکارو نکردن باش نهایت به والدینش زنگ زدن رفتن مدرسه 

این فقط چون ماژیک معلمو از رومیز برداشته و قلب تو دفتر مشقش کشیده تعهد و اثرانگشت ازش گرفتن ،

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .

لطفا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اثر انگشت حکم تعهد رو داره و وجه قانونی نداره و میخاسته به بچت بگه تو بزرگ شدی و تعهد دادی 

تو کار مدرسه دخالت نکن و پشت بچت رو نگیر وگرنه دو روز دیگه یاغی بار میاد 

شما یه دونه بچه دیدی اونا هزار تا پس بزار روی بچت کار کنن 

2742
اجازه داری بری جرررر شون بدی

باباشم همینو میگه ، میگه حق نداشتن اثر انگشت بگیرن ازش

صد در صد برو 

یعنی چی واقعا 

اونا معلمن باید هنر اینو داشته باشن بچه رو کنترل کنن 

تعهد و اثر انگشت یعنی چی 

نهایتا باید بکبار دیگه با شما صحبت کردن

گذشته از این از لحاظ حقوقی اثر انگشت بچه هیچ سندیتی نداره 

بپرس از کسانیکه دانش حقوق دارن

من فکر می کنم حتی میشه شکایت کرد

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2738

اصلا حق چنین کاری رو ندارن به خصوص بدون حضور شما برید پیش مدیر و حسابی حالشو جا بیارید و بگید اگه تکرار بشه میرید آموزش پرورش شکایت می‌کنید.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

اصلا تعهد و اثر انگشت از بچه زیر ۱۸ سال ، بدون خبر دادن به پدرومادر درست نیست حتی فک میکنم میتونه جرم هم باشه

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

با داداشم این کارو کردن بابام مستقیم رفت اداره اموزش پرورش داداشمم برد

کلاسشم عوض کرد

مدیر و معلمم کلی توبیخ شدن

باران ابراهیمی عزیزم لطفا کاربریمو دیدی حتما بهم پیام بده هنوز شماره قبلیمو دارم...
مدرسه مشاور نداره؟ 

میگن داریم ولی هرگز نشونمون ندادنش اصلا

2706