2733
2734
عنوان

تعهد واثرانگشت از بچه شش ساله ،میشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 838 بازدید | 68 پست
نه خیلی ارومه کلا بچه حرف گوش کنیه و اصلا بی نظم نیست فقط تو دفتراش یواشکی طراحی میکنه  ک اونم ...

عزیزم استعدادشو باید جهت دار کنی و جهتش رو عوض کنی

بنویسش کلاس نقاشی بگو فقط تایم کلاس نقاشی باید نقاشی کنی و تایم مدرسه باید درس گوش بدی

بچه باید نظم رو یاد بگیره و کار معلمش هم در این راستا بوده که بچه رو متعهد کنه به اینکار

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
خاک تو سر شهرمون ک هیچی توش نیست کلاس نقاشی شهرستان کناریمون داره یکم بمون فشار میاد بخوام بفرستم گل ...

پیج فاطمه لطیفی رو سرچ کن تا جایی که می‌دونم کلاس های آنلاین هم تشکیل میده استعداد بچه ت رو شکوفا می‌کنه به هیچ وجه کپی کاری نمیکنه به بچه یاد میده چطوری از نهایت خلاقیت خودش استفاده کنه هزینه ش هر چقدر شد تامین کن از زیر سنگ هم شده جور کن 

مدرسه غیر انتفاعی فرستادن برای بچه ای که قراره ازش یه فرشچیان ساخته بشه اولویت نیست بهترین کلاس های نقاشی و ابزار مناسب در اختیارش گذاشتن اولویته 

ترکیب علاقه و استعداد و مهارت چیزی نیست که ساده به دست بیاد بچه ت این سه تا رو داره چهارمی هم پول در آوردن ازش هست این چهار تا کنار هم قرار بگیره از همین سن کم به خود شکوفایی می‌رسه  اولویت رو بذار روی استعدادش ملت کلی هزینه میکنن که استعداد خودشون یا بچه شون رو کشف کنن اون وقت تو استعداد بچه ت گل درشت زده بیرون میگی پول نیست؟ به استعدادش بها ندی کور میشه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه والا بچم کلا زیادی میفهمه از همین ناراحتم ک بزرگتر از سنش میغهمه و این باعث میشه اذیت بشه  ...

پس توضیح بدید که اثر انگشت فقط برای خلافکارها نیست.

خود معلم ها برای استخدام اثر انگشت میدن.

برای ثبت سند و قولنامه اثر انگشت میدن.

برای رای گیری

برای تعهد و قول 

که متوجه شه

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
عزیزم تعهد بچه که ارزشی نداره صرفا برا اینکه یاد بگیره تعهد داده و رو حرفش بمونه این کارو کردن شما ه ...

بخودش گفتم ک خلافکار نیستی مامان فقط قوانینو رعایت نکردی ک ازت تعهد گرفتن باید دختر خوبی باشی و قوانین رو رعایت کنی و ......

اما میگم خودم بدون اینکه بچم بفهمه هم برم مدرسه به مدیر بگم ک نباید اینکارو میکرد و جور دیگری تنبیه میکرد یا راهکار های روانشناسی ک بلدن خودشون استفاده میکرد بهتر بود 

جلو بچه نمیخوام برم دعوا با مدرسه که ، گلم

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
2731
اخه میتونستن جور دیگری تنبه اش کنن مثلا اردو اسمشو خط بزنن یا مارو بگن بریم مدرسه و جلو منو باباش بگ ...

اشتباه میکنید

معلم ایشون قطعا اموزش ها و تحصیلات مربوطه رو باید داشته باشن،معلم اگاه باتوجه به رشد و مهارت کودک برخورد میکنه

از نظر شما اینکه کودک رو تنبیه کنند و اجازه شرکت در اردو رو ندن شاید معقول باشه اما اسیب بسیار بزرگتری به کودکتون میزنه تا تعهد گرفتن ِ معلم

شما با معلم حتما و حتما صحبت کنید در این باره،اگر قانع نشدید با مدیر در میون بذارید

براش کلیپ آموزش نقاشی دانلود کن بگو بعد تکالیفش میتونه نگا کنه  این دخترت یه پیکاسویی بشه ک نگ ...

ای جانم خدا ازتون بشنوه مرسییییییی😍❤️

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .