2733
2739

دو سه هفته اس میرم بدنسازی لاغر هم هستم فقط شکم دارم بخاطر دو تا زایمان یه کیلو کم کردم ولی شکمم اصلااا آخ هم نگفته همونه که بود. حتی شیرینی جاتو و هله هول حذذذف و برنج هم فقط ناهار . شیر هم میدم بچم. ولی شکمم کم نمیشه چیکار کنم هم میرم ایروبیک و بدنسازی هم تو خونه ورزش شکمی میکنم چیکار کنم این روند سرعت پیدا کنه 

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدنسازی لاغر نمیکنه  برو تی آر ایکس

اتفاقا تی تر ایکس هم قاطی برنامه میرم همون که با دو تا طنابها درسته؟

2742
2740
آخ گفتی  منم همینم ولی بی اراده سه ماه ورزش می کنم یه ماه ول می کنم اون یه ماه دوبرابر اون چیز ...

واااآی سر در گمم چیکار کنیم به نظرت

بچتو کی نگه میداره میری باشگاه ببخشید میپرسم چون بچم ۲۰ماهشه واسه لاغری همش بهانه میارم و کسی هم ندا ...

عزیزم من عصرا شوهرم خونست میگیردش قبلش غذاشو میدم میخابونمش اگر نخوابه هم سیرش میکنم میرم یه ساعت شوهرم از من سمج تر میگه برو این شکم آب کن

عزیزم من عصرا شوهرم خونست میگیردش قبلش غذاشو میدم میخابونمش اگر نخوابه هم سیرش میکنم میرم یه ساعت شو ...

شوهر من فقط بلده مسخرم کنه و اعتماد به نفسمو ازم بگیره اصلا همکاری نمیکنه دور شکمت چقدره

2706