2733
2739

و اون پسر هم ایندش مشخص نیست اصلا معلوم نیست قصدش ازدواج هست یا نه 

الانم یک ساله کلی خاستگارخوب را رد میکنه 

واکنش شما چیه؟ 

با خودش که اصلا نمیشه صحبت کرد چون منطق نداره میگه من حالم با این اقا خوبه چه بیاد خاستگاری چه نیاد و به شما ربطی نداره، مادرم فوت شده و خوب پدرم اکه زن بگیره خواهرم حتی با اون خانم هم نمیسازه  

حقوق مادرم بهش رسیده که کلیشا خرج رستوران این اقا میشه واکنش شما چیه وقتی میبینید اینده خواهرتون داره نابود میشه ؟ 

نگران ابروی پدرمم هستم ما تو شهر کوچیکی زندگی میکنیم که پدرم اپنجا سرشناسه و اگر تو این بیرون رفتنا کسی خواهرما ببینه قطعا برا کل خانوادمون بد میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از ی طریقی پسره رو امتحان می کردم و خیانتشو نشون خواهرم میدادم

عزیزم به خدا درمونده و ناتوان شدیم پدرم امروز گریه میکرد میگیم پدرم بره با پسره صحبت کنه ببینه قصدش چیه؟ یا با خانوادش بیاد یا خودش رابطه را تمام کنه ؟ خواهرم میگه اگر چیزی بهش بگید خودما میکشم میخوایم پنهونیبه اون اقا بگیم اگر پسر قصد ازدواج نداره خودش کنار بکشه 

2740
مطمئنید آینده خواهرتون با جدا شدن از ایشون یا ازدواج، نابود نمیشه؟ ولی اگه با این شخص باشه آینده اش ...

خوب این پسر تا ۴ سال دیگه شرایط ازدواج نداره و امکان داره اصلا خانوادش موافق این ازدواج نباشند یا خودش ۴ سال دیگه نظرش برگرده خوب خواهرم موقعیت های خوب ازدواجشا داره از دست میده بحث آبرومون هم میون هست 

مطمئنید آینده خواهرتون با جدا شدن از ایشون یا ازدواج، نابود نمیشه؟ ولی اگه با این شخص باشه آینده اش ...

کلا معلوم نیست این اقا هدفش اصلا ازدواج باسه پرستاری خونده فعلا سرباز هست شاید رفت سر کار اصلا دوست داشت با یه پرستار ازدواج کنه 

بحث آبرو برا خانوادتونه،شماره ی پسره رو کش برو از گوشیش،حرف بزنین اگ دوسش داشته باشه بگین بیاد جلو ،این حرفا ک دست و بالم بستس آشنا بشیم فعلا زوده بهونس

اگرم قصدش ازدواج نیس تهدید کنین ،پسرا خیلی پاستوریزه تر از این حرفان خودش یه جوری میره ک خاهرت کف کنع

مامان من دوست پسرم گفته بود ،میدم داداشم لهت کنه با ماشین پسره ری.ده بود ب خودش😑🚶‍♀️و من موندم با این حرکتش چطور اونقد حرفای قلمبه سلمبه میزد 😐😐حرفاش کجا کاراش کجا

منه گیر ورمین😐😐
خوب این پسر تا ۴ سال دیگه شرایط ازدواج نداره و امکان داره اصلا خانوادش موافق این ازدواج نباشند یا خو ...

بابات با پسره حرف بزنه ی پولی بهش بده که پسره خودش تموم کنه اما جوری تموم کنه که دیگه برگشتی تو کار نباشه

بحث آبرو برا خانوادتونه،شماره ی پسره رو کش برو از گوشیش،حرف بزنین اگ دوسش داشته باشه بگین بیاد جلو ، ...

منم نظرم همینه بیچاره پدرم امروز گریه میکرد پسره هم دو ساله خواهرما گذاشته تو اب نمک ، اخلاق درستیم نداره 

2706