2733
2771
عنوان

همه ی دلخوشی ها گذراست بدون تو 💔

56 بازدید | 8 پست

مولایم☘️ تمام دلخوشی هایم بی حضورت تمام شدنی ست،

من آن بهاری ترین دوران را انتظار می کشم،

آن زمان که تکیه بر کعبه می زنی؛ 

و چشمان ظلمت دیده ام تازه می فهمند که عمری کور بوده اند،

طنین “انا المهدی” را نه با گوش بلکه با قلبم می شنوم،

آن زمان است که می آیی و عطر خدا در زمین جاری می شود.

همه ی خیر ها در آن زمان است که مهدی (علیه السلام) قیام می کند 

و همه ی زشتی ها را از میان بر می دارد"

دلم جز هوایت هوایی ندارد لبم غیر نامت نوایی ندارد💔

برای سلامتی و ظهور آقای مهربانی ها صلوات 💚

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12510821/ما-بچه-های-مادریم?postId=319542739

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/12510821/ما-بچه-های-مادریم?postId=319542739

@نی_نی_یار_پنج    عزیزم میشه لطفا این تاپیک رو برگردونید 

قفلش کنید فقط 

خدا خیرتون بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_پنج    اصلا نمیدونم چرا ترکیده ، دو هفته اس تقریبا که از تاپیک گذشته هیچ بحثی هم نبود 

@نی_نی_یار_پنج    اصلا نمیدونم چرا ترکیده ، دو هفته اس تقریبا که از تاپیک گذشته هیچ بحثی ...

سلام شاید نی نی یار بسته شاید اخرش بحث شده باشه چون این مدل تاپیکها رو باید همون اول قفل کنین تا بحث پیش نیاد

سلام شاید نی نی یار بسته شاید اخرش بحث شده باشه چون این مدل تاپیکها رو باید همون اول قفل کنین تا بحث ...

بسته نشده عزیزم 

ترکیده 

بله درسته

ولی حالا میشه برش گردونید لطفاً  و قفل کنید فقط چون به اسم خانم حضرت زهرا سلام الله علیها هم هست حیفه بترکه 

سلام شاید نی نی یار بسته شاید اخرش بحث شده باشه چون این مدل تاپیکها رو باید همون اول قفل کنین تا بحث ...

ممنون مهربونم خدا براتون جبران کنه 🤲😘

اینجا   

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
اینجا    

شرمنده دستم خورد این استیکر و پیام ناقص امد . اسم کاربر رو اینجا می گم معلوم نشه توضیحات با اون . 

کاربر  میوووووم 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع .