2733
2734
عنوان

بیاین درد و دل خانما😔

32 بازدید | 37 پست

تورو خدا همشو بخونید😔😔😭😭به نظرتون با اینجور مردی باید چطور رفتار کرد من ۲۳ سالمه یه بچه نه ماهه دارم قبل از اینکه باردار بشم شوهرم گفت من برای بچه هرکاری میکنم تو همه ی کارا کمکت میکنم دوران بارداریمو با اینکه دکتر بهم استراحت مطلق داده بود کوچکترین کمکی بهم نکرد بعد از زایمان افسردگی شدید گرفتم تنهایی سخت ترین روزای عمرمو گذروندم توی نگهداری بچه هیچ کمکی نکرد توی این نه ماهم خدا شاهده به جز اینکه یه پوشک بگیره دیگه هیچ وظیفه ی پدری ازش ندیدم امشب دارم بچمو میخوابونم داد میزنه میگه درست بخوابونمش انگار من پرستار بچه ام بهش میگم تو که کمک نمیکنی پس کاریت نباشه چطور میخوابونمش میگه خفه شو مثل سگ میبرم میندازمت جلو در خونه بابات میگم اینجا خونه ی منم هست نمیتونی هیچ کاری بکنی میگه نه تو توی این خونه هیچ حقی نداری الان من واقعا باید چیکار کنم چجوری با این حرفش برخورد کنم لطفا راهنماییم کنید😭😭😭😭😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

الان شما اینو میگی یکی از دوستام زنگ زد گفت خواهرش با همسرش دعوت کرده ،مرده بچه شیرخواره رو از تو خواب بلند کرده پرت کرده طرف زنش که هر جایی میخوای بری اونم ببر 

💚🍀...گاهى وقتها معجزه همون آدمهاى خوش قلبى هستن كه اتفاقى سر راهتون قرار ميگيرن💚  ️
2740

یعنی واقعا هیشکی کامنت منو نمیبینه ؟؟ایتای شمام قطعه؟

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
نظری ندارم میتونی تحریکش بکنی که از خونه بیرونت بکنه بعدم شکایت کنی و جد و ابادشو بیاری جلو چشماش

مشکل اینه که بچمو بهم نمیده و اگه ام بده خونوادم منو با بچه قبول نمیکنن،😔😔

شوهر منم توی عصبانیت هرررررررچییی از دهنش درمیاد میگه نمیزاره ی ذره حرف تو دلش بمونه ی ساعت بعدش میاد ب خاهش و التماس

۹ ساله ازدواج کردیم همش دعوا بعدشم معذرت خاهی دیگه از چشم افتاده عذرخواهیشم دیگه فایده نداره

بله

ممنون

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2706