2752
2734
عنوان

بیاین درد و دل خانما😔

| مشاهده متن کامل بحث + 32 بازدید | 37 پست

عزیزم تا یه کمش برای بچه اول طبیعیه که هر دوتون بی تجربه بودید و اذیت شدید و شاید اونم از بیرون خسته اس و مشکلاتی داره که براش سنگینه در هر صورت راهش دعوا نیست نزار کار به جایی برسه که بهت توهین کنه در مرحله اول به احترام خودت سکوت کن و در یک زمان مناسب که حال هردوتون بهتره با سیاست حرف دلتو آروم بدون گله و طعنه و مستقبم بگو 

اسی شاید شوهرت از یه چیزی عصبانی بوده قبلش بعد یه زری زده خودتو ناراحت نکن 

همیشه اینجوریه؟؟

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
شوهر منم توی عصبانیت هرررررررچییی از دهنش درمیاد میگه نمیزاره ی ذره حرف تو دلش بمونه ی ساعت بعدش میا ...

شوهر من حتی عذر خواهیم نمیکنه از نظر اون همیشه توی همه ی دعوا ها من مقصرم 

2731
ن عزیزم اوکیه اگه همش میزنه درحال اتصال برو تو تنظیمات گزینه ی خروج ی همچین چیزی داره رو برن دوباره ...

ولی دو نفر گفتن ایتاشون قطعه 

واقعا مال شما قط نیست؟

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
شوهر منم توی عصبانیت هرررررررچییی از دهنش درمیاد میگه نمیزاره ی ذره حرف تو دلش بمونه ی ساعت بعدش میا ...

کلا مردا همینن شوهر منم تو دعوا دهنش پارست ولی اگه بی محلی کنی بهش۱ساعت بعد میاد دست و پاتم میبوسه ولی امون از روزی که باهاش کل کل کنی تا نری عذرخواهی کنی اصلا محل نمیده بهت هرچی میخوای هم نمیخره ولی با حرف اروم خر میشه

هیچوقت درکم نمیکنه کمکم نمیکنه مگه فقط بچه ی منه

ببین اگه خوبی هاش از بدی هاش خیلی بیشتره تحمل کن ولی اگه بدی هاش خیلی آزارت میده و خوبی نداره یه فکری بکن نذار بدتر بشه

شوهر من حتی عذر خواهیم نمیکنه از نظر اون همیشه توی همه ی دعوا ها من مقصرم 

امروز بچم از راه پله افتاد با اینکه میدونه یکسال تمام دارم حرص میخورم ک محافظ ای راه پله رو درست کن اما نکرد اخرش امروز من شدم مقصر و جلو مادرش آبرووومو برد ک تو کجا بودی گفتم بابا من ک نمیتونم هر دیقه باش برم بالا پائین کنم بخدا میشه روزی ۲۰ بار میرمو میام ک مواظبش باشم تا امروز خدا خودش کمکمون کرد

هرچی خواست بهم گفت بعدش اومد عذرخواهی

امروز بچم از راه پله افتاد با اینکه میدونه یکسال تمام دارم حرص میخورم ک محافظ ای راه پله رو درست کن ...

بخدا هیچوقت ازم معذرت خواهی نمیکنه میگه همیشه تو مقصری

قبولم میکنن با بچه برم چی میشه؟

ببین اول باید با مشاور تماس بگیری

بعد که شوهرت کوچبکترین خطایی کرد باید بتونی ثابت کنی

مثلا شاهد داشته باشی

یا کتکت زد جاش بمونه

بری شکایت کنی

پزشکی قانونی و اجرای مهریه و تقاضای جهاز

اولش حرفی از بچت نمیزنی چون میخواد بچه رو ابزاری کنه واسه اینکه تو برگردی و بسازی

اگر واقعا خانوادت با بچه قبولت نمیکنن، باید زنگ بزنی بهزیستی و مشکلتو بیان کنی

اول با خانودت حرف بزنی اگر اصلا قبول نمیکنن برو سراغش

قبلشم یه کاری برای خودت دست و پا کن

بعد بگو مهریمو نصف میکنم بچمو میگیرم

البته فعلا این کارارو نکن چون بچت کوچیکه

یه چهار پنج ماه بگذره بعد

2706