2752
2734
عنوان

بیاین درد و دل خانما😔

| مشاهده متن کامل بحث + 32 بازدید | 37 پست
ببین اول باید با مشاور تماس بگیری بعد که شوهرت کوچبکترین خطایی کرد باید بتونی ثابت کنی مثلا شاهد د ...

وااای خدا خیلی سخته خدا نکنه آدم به جایی برسه که نه پای رفتن داشته باشه نه پای موندن

وااای خدا خیلی سخته خدا نکنه آدم به جایی برسه که نه پای رفتن داشته باشه نه پای موندن

درکت میکنم

تو الان مشکلت اون بچه معصومه 

به هیچ عنوان نباید بمونه با شوهرت 

بچه نیاز عاطفیش با مادره وگرنه مثل آدم بزرگ نمیشه 

کلا مردا همینن شوهر منم تو دعوا دهنش پارست ولی اگه بی محلی کنی بهش۱ساعت بعد میاد دست و پاتم میبوسه و ...

اما شوهر من همیشه میگه تو مقصری کاش حداقل اونم این یه کارو میکرد ازش متنفرم

ببین اگه خوبی هاش از بدی هاش خیلی بیشتره تحمل کن ولی اگه بدی هاش خیلی آزارت میده و خوبی نداره یه فکر ...

افرین..منم وقتی اخلاقاشو کمو زیاد میکتم خوبیاش خیلی بیشتره نکبت

فوقالعاااده پاکه از این بابت مطمئنم ک ۱۰۰۰۰۰کیلومتری خیانتو اینا نمیره

عاشقمه

ولییییی تنبل ب تمام معناااا بخدا لیوان آبشو رومبل میزادم دستش انقدر سراین موضوع باهاش دعوا کردم بخدا کم اوردم

اهل رفتوامم فقط با خانوادم بقیه رو خوشش تمباد

2731
درکت میکنم تو الان مشکلت اون بچه معصومه  به هیچ عنوان نباید بمونه با شوهرت  بچه نیاز عا ...

بخدااا دوسدارم بمیرم دلم میخواد خودکشی کنم اما دلم برای بچم میسوزه کاش خدا خودش جونمو بگیره راحت بشم

اما شوهر من همیشه میگه تو مقصری کاش حداقل اونم این یه کارو میکرد ازش متنفرم

منم ازش متنفرم ولی ادامه میدم دیگه چون مردا عقل ندارن و نباید خیلی دهن به دهنشون گذاشت

منم ازش متنفرم ولی ادامه میدم دیگه چون مردا عقل ندارن و نباید خیلی دهن به دهنشون گذاشت

یخدا بعضی وقتا دلم میخواد قید همه چیو بزنم وقتی که خوابه برم بکشمش یه چاقو بکنم توی شکمش بیوفتم زندان اما دلم برای این بچه میسوزه