2737
2739

سلام من معلم خصوصی ریاضی هستم

یک دانش آموز با پایه بسیاربسیارضعیف و با اعتماد به نفس صفر اومد پیشم

بعد از ۶جلسه دیروز دانش آموزم پیش ۵۰نفر والدین و مدیریت آموزشی و هم کلاسیهاش رفته رو سکو و یک سوال رو براهمه توضیح داده.

وقتی شنیدم انگار دنیا رو یکجا بهم دادن

چه معلم خوش قلبی 

خدا حفظت کنه

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اعتماد به نفس دانش آموزم بقدری پایین بود که وقتی سلام میکرد صداشو نمیشنیدم.نمیتونست تو چشمام نگاه کنه وقتی سوال ازش میپرسیدم زبونش میگرفت

الان اینهمه تغییر کرده قربونش برم

خداخیرت بده....

کاش دختر منم میومد پیشت

ازوقتی این مشکلات داریم رهاش کردم بشدت افت کرده درسش

تو امضام نوشتم

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
2740
چه معلم حوش قلبی  خدا حفظت کنه

ممنون

میدونی چیزی که منو خوشحال کرده این نیست که تونسته سوال رو درست حل کنه

دلیل خوشحالیم شجاعت دانش آموزم هست که داوطلبانه تصمیم گرفته بره برای همه توضیح بده چه درست و چه غلط

ممنون میدونی چیزی که منو خوشحال کرده این نیست که تونسته سوال رو درست حل کنه دلیل خوشحالیم شجاعت دا ...

آفرین معلم خوش قلب خدا آدمایی مثل تورو زیاد کنه تو دنیا

میشه بگی چطوری رفتار کردی و چی بهش گفتی که تونسته حس اعتماد بنفسش برگرده؟

2706