2752
2734
عنوان

امروز دانش آموزم بهترین هدیه رو بهم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 44 پست
عزیزم بنده هم ۶جلسه فقط دومبحث رو اونم نه کامل توضیح دادم بچه هایی که پایه شون ضعیفه خیلی خیلی دیر ...

دختر منم ریاضیش ضعیف بود معلم خصوصی گرفتیم

بنده خدا با دخترم خیلی کار کرد

خدا رو شکر ک اومده راهنمایی یا همون دبیرستان اول بهتر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم ی معلم خصوصی ریاضی داشتم 

اون موقع روزی ۱۲ تومن میگرفت میومد ۲ صفه کار میکرد . ی روز گفتم خانم فلانی تاحالا باخودت گفتی این همه درس دادم ی بار ازمون ازش بگیرم ببینم پیشرفت کرده یا ن . گف برام مهم نیس من کارمو میکنم پولمو میگیرم این چیزا باید واس معلم مدرست مهم باشه . 😑😑 منم گفتم خب پس امروز درسی ک ازت یادگرفتم ریاضی نیس اخلاقه ب مامانم گفتم ۱۵ بده بهش دیگم نیاد . هرچی پرسیدن براچی چیشده نگفتم تاااا وقتی امتحان ریاضی ترم اخرمو تجدید شدم .اصلا وقت نمیذاشت برای حل مسائل و مشکل دانش اموزش. ‌ شما نمونه ای .تبریک میگم بهتون

منم ی معلم خصوصی ریاضی داشتم  اون موقع روزی ۱۲ تومن میگرفت میومد ۲ صفه کار میکرد . ی روز گفتم ...

خوب کاری کردی که به خودت و درآمد خانوادت احترام گذاشتی و دیگه ادامه ندادی.

هر کس برای کاری ساخته شده

انشالله همه سرجای درست و واقعی خودشون بدرخشن

اما بنطرم انسانیت داشتن در مقابل بنده های خدا تشکر از خداونده به خاطر لطف و استعدادی که بهت داده

عزیزم بنده هم ۶جلسه فقط دومبحث رو اونم نه کامل توضیح دادم بچه هایی که پایه شون ضعیفه خیلی خیلی دیر ...

پسرمن پایش ضعیف نیست توروخدا زیاد برای خانواده ها هزینه اضافه نسازین معلم مدرسه یه جلسه درس میده بچه میفهمه حالا یه جلسه اوناروشماتوسه جلسه توضیح بدین  بزارین بچه ها هم تلاشی برای یادگیری بکنن شمادرستوبده بهش سوال بده تا خودش بره تلاش کنه برای درک بیشتر ،معلم پسر من که فقط داره طولش میده منم دیگه نمیزارم بره چون چند باربهش گفتم اینجور پیش برین تاآخرسال فصل اولین ولی باز همون مبحث تبدیل یکا روتکرار میکنه

سلام عزیزم وقتتون بخیر توی این تایپیک دیدم مدرس ریاضی هستید میشه خواهش کنم تایپیک آخر من رو بخونید و نظرتون رو بگید مرسی

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
دخترت کلاس چندمه؟

کلاس پنجمه 

عزیزم

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
تو خصوصی بهم پیام بده

چشم

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
2706