2733
2739
عنوان

لکه بینی در هفته ششم بارداری

322 بازدید | 8 پست

سلام خوبید؟بچه هاااا 28 سالمه و اولین بارداریمه احتمالا تو هفته ششم هستم.هنوز سونو هم نرفتم دو هفته پیش رفتم دکتر، دکترم گفت الان سونو بدی هیچی مشخص نیست هنوز زوده، گفت دو هفته صبرکن بعد برو سونو...خلاصه هنوز وقت سونو نرسیده...تا الان اصلا خونریزی و لکه بینی نداشتم.همه چی نرمال بود و حتی آزمایشاتم... گلاب به روتون دیشب رابطه داشتیم و همسرم یمقدار تند عمل کرد😄🥲، بعد فردا صبحش دیدم لباس زیرم یمقدار لک شده و ترشحاتم یمقدار خیییلی کم رگه خونی داشت...بعدش دیگ اوکی بود همون اول صبح بود فقط...الان دوباره دیدم لباس زیرم کثیف شده و نگرانم.این موقع شبم دکتری دسترسی ندارم...بنظرتون طبیعیه؟؟؟ کسی تجربه داشته؟؟؟

اوایل بارداری رابطه ممنوعه،دکترت بهت نگفته؟

فردا برو سونو بده،همراه سونو برو مطب دکترت هرچه زودتر

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی ایز لووودینگ...😍💙
اوایل بارداری رابطه ممنوعه،دکترت بهت نگفته؟ فردا برو سونو بده،همراه سونو برو مطب دکترت هرچه زودتر

اخه فک نمیکردم مشکلی داشته باشه، رابطه همیشه داشتم تو این مدت..فقط دیشب چندبار احساس کردم محکم خورد به دهانه رحمم... هم ناراحتم هم با گفتن این خجالت میکشم شرمنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استراحت کن فعلا باید شیاف پروژسترون بذاری که قطع بشه الان هم بری سونو ممکنه هنوز صدای قلب نشنوی به ن ...

خونریزی نیستااا فقط لکه بینیه..ینی فک میکنم ترشحاتم قهوه ای باشه که لباس زیرم خیلی کم رنگ گرفته

خونریزی نیستااا فقط لکه بینیه..ینی فک میکنم ترشحاتم قهوه ای باشه که لباس زیرم خیلی کم رنگ گرفته

خب پس تا صبح صبر کن
فعلا استراحت کن و کار سنگین انجام نده
منم از هفته ۱۱ لکه دیدم و شیاف گذاشتم

هر بار کم میکردم دوباره لک میدیدم

تا آخر بارداری روزی یکی استفاده کردم

خب پس تا صبح صبر کن فعلا استراحت کن و کار سنگین انجام نده منم از هفته ۱۱ لکه دیدم و شیاف گذاشتم هر ...

اهان عجب...مادرم پنج تا زایمان داشت توی هیچ کدوم هیچ مشکلی نداشته، صبح تا شب مشغول کارهاش بوده..منم فک میکردم بارداری بدون مشکلی خواهم داشت...حالا اینجوری شده..ولی احتمال میدم بخاطر دیشبه

2738