2733
2734
عنوان

خسته شدم خسته...😔

118 بازدید | 13 پست

توی اوج جوونی خسته ترین آدم روی کره جهانم...

الانم دارم تایپ میکنم چشام خون..😭

۲۴ سالمه لیسانس دارم. بخوره به کلم... دختر اروم و سربه زیری هستم و با کسی کار ندارم ولی همه با من کار دارن....

میخوام یه مدت استراحت کنم ولی یه بشر اسمشو گزاشتن برادر از صبح تا شب بهم گیر میده ارشد بخون بخون... در صورتی ک خودم کم کم دارم میخونم ولی سال بعد می‌خوام جدی بخونم... منو فقط درس میبینن... خدایا چکار کنم.. هیچ موقع خانوادمو نمی‌بخشم هییییچ موقع....😭😭

توی این ۲۴ سالی ک عمر کردم اصلا یه روزشو ب طریق خودم زندگی نکردم.. حال دلم خونه... تصمیم دارم یه روزی از خونه فرار کنم برای همیشه...

ولی بیرونم همه گرگن... میترسم... طاقتم تموم شده نمیتونم دیگ خسته شدم ب تمام معنا...

من از این نفس، از این بی سر پا خسته شدم خودم از دست خودم آه خدا خسته شدم😔😔😔😔

برو سره کار که کمتر ببینی شون 

درآمد پیدا کن رو پای خودت وایسا مستقل شو

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو سره کار که کمتر ببینی شون  درآمد پیدا کن رو پای خودت وایسا مستقل شو

😭😭 کلا نمیزارن برا خودم تصمیم بگیرم. سرکار با این روحیه بدردم نمیخوره برم اطرافیانمم مدل خودم کنم چ فایده داره😔😔😔

2731
2740
واقعا شرایط سختیه... مغز من دیگ جواب نمیده تا راه حلی بهتون بگم... چون خودم گیج گیج موندم وسط یه می ...

اصلا هیچکی نمیتونه کمک کنه 

هیچ فایده ای نداره فقط خودت و خودت تموم 

چی فکر میکردم چی شد

اصلا هیچکی نمیتونه کمک کنه  هیچ فایده ای نداره فقط خودت و خودت تموم  چی فکر میکردم چی شد

خودم دیگ توانشو ندارم...

از لحاظ روحی اصلا داغونم... با این وضعیت چجوری درس بخونم. میام شروع کنم بعد یکی دو صفحه کلا فکرم جای دیگ میره... این شد زندگی؟!😭