2737
2734
عنوان

پریود... اگه حالتون بد میشه نخونین

353 بازدید | 24 پست

خانمها ببخشید البته اگه حالتون بد میشه نخونین.

شماهم پریود میشید ترشحات خونی از واژنتون اویزون میشه؟ من هر دفعه میرم دستشویی این خارج میشه طبیعیه؟ 

ببخشید معذرت میخوام کنده هم نمیشه باید با دستمال جدا کرد یا انقدر بشینم تا بیفته،

دعام کنین چیزی بشه که بخاطرش همش دست به دعام🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره برا منم میشه طبیعیه

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
2738
لخته خونی هست.میگن بخاطر سردی رحم هست. تو پریودی گرمی بیشتر بخور و جای سرد نشین

لخته نیست ترشحه ها. لخته حالت سفتی داره مثل ببخشید ببخشید جگر🙈

دعام کنین چیزی بشه که بخاطرش همش دست به دعام🌹

من کاپ قاعدگی استفاه میکنم این مشکلات ندارم 

اما اینجوری نبود قبلش هم دیگه در حدی ک بخوام صبر کنم و اینا 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706