2733
2734
عنوان

به نظرتون زشته رو فرشی بندازم.....

165 بازدید | 15 پست

قبلا روضه داشتم فرش کرمیه کلی جای چایی رو فرش مونده وتیره شده  تصمیم گرفتم این بار برای روضه روفرشی بندازم دوستم میگه ننداز زشته خب من چکار کنم اخه چایی واقعا آزاردهنده هست .خواهرم میگه بنداز چه زشتی داره شما چی میگین.درضمن فرشهامم تازه خریدم

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.

ن زشت نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنداز زشت اونیه که میگه زشته😅

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

خب دعوتت عمومی هست اشکالی ندارد .اهل رعایت یا به همراه بچه هستن ایرادی وارد نیس بنداز

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2740

سری قبل به زور ماست وسرکه جای لکه هارو بردم هنوزم راه میرم چند تا لکه دیگه به چشمم میخوره

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
زشت نیست این کلمه ی مسخره فقط تو ایران کاربرد داره

بخدا الان میان میگن غرب زده ولی خونه هاشون هر جوری که دوس دارن فارغ از حرف بقیه.احوالپرسیشون تعارفات الکی نمیکنن کلا راحتن.مادر شوهرا هم توقع ندارن عروسشون خونه رو بسابه براشون

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2706