2733
2739
عنوان

کمک

36 بازدید | 5 پست

هنو لکه بینی دارم دارم دق میکنم نکنه  از دستش بدم 😭 همش در حال استراحتم و دراز کشیدم  اولش قشنگ خون  قهوه ای میومد ولی الان  لکه بینی شده و خیلی کم رنگ ولی هنو میاد  الان 3 روز

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 

نرفتی دکتر؟

گاهی بایدنبخشید کسی راکه بارهااورابخشیدی ونفهمید...گاهی نبایدصبرکرد...بایدرهاکردورفت تابدانندکه اگر ماندی رفتن رابلدبوده ای...گاهی برسرکارهایی که برای دیگران انجام می دهی بایدمنت گذاشت...تاآن راکم اهمیت ندانند...گاهی بایدبدبودبرای کسی که فرق خوب بودنت رانمیداند...وگاهی بایدبه آدمهاازدست دادن رامتذکرشد!آدمهاهمیشه نمی مانند...یکجادررا بازمیکنند...وبرای همیشه می روند...
نرفتی دکتر؟

چرا رفتم گف برو استراحت فقط خواستع باشه میمونه سونو هم رفتم گف هیچ مشکلی نداره گفتم هماتوم چی گف سالمه سالمه ازمایشم دادم گفتن خوبه 😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا رفتم گف برو استراحت فقط خواستع باشه میمونه سونو هم رفتم گف هیچ مشکلی نداره گفتم هماتوم چی گف سال ...

اگه تافرداقطع نشد حتما دوباره دکتر.توکلت به خداباشه انشالله که سالمه 

گاهی بایدنبخشید کسی راکه بارهااورابخشیدی ونفهمید...گاهی نبایدصبرکرد...بایدرهاکردورفت تابدانندکه اگر ماندی رفتن رابلدبوده ای...گاهی برسرکارهایی که برای دیگران انجام می دهی بایدمنت گذاشت...تاآن راکم اهمیت ندانند...گاهی بایدبدبودبرای کسی که فرق خوب بودنت رانمیداند...وگاهی بایدبه آدمهاازدست دادن رامتذکرشد!آدمهاهمیشه نمی مانند...یکجادررا بازمیکنند...وبرای همیشه می روند...
2731
اگه تافرداقطع نشد حتما دوباره دکتر.توکلت به خداباشه انشالله که سالمه 

ان شاء الله قرار فردا دوباره برم واقعا دارم از استرس دق میکنم حالت تهوعم دارم  نباید عق بزنم روم فشار بیاد😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاء الله قرار فردا دوباره برم واقعا دارم از استرس دق میکنم حالت تهوعم دارم  نباید عق بزنم رو ...

حآلت تهوع ازاسترس هم هست سعی کن خونسرد باشی دعات میکنم خدا خودش بچتوحفظ کنه