2733
2739
عنوان

سرصداا

39 بازدید | 3 پست

توروخدا بگید چیکارکنم سرصدارو متوجه نشم و بخوابم 

چنددقیقه پیش تاپیک گذاشتم😓

این همسایه خانوادگی روانی ان بخدا مرده یهو میگه آاای

و داد میزنن باهم 😰😭یا درو میکوبن سرم دردگرفت

من از باور مرگ دارم میام و میخوام بگممعجزه اتفاق میوفته✨🌈.                                                               کاربری دوم🌱.          💚هرلحظه هزار بار خداروشکر میکنم💚.       

سلام

بی فرهنگی چاره ای نداره، جز کسب شعور

که اونم مغز میخواد

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
سلام بی فرهنگی چاره ای نداره، جز کسب شعور که اونم مغز میخواد

بله دقیقا😔😣

من از باور مرگ دارم میام و میخوام بگممعجزه اتفاق میوفته✨🌈.                                                               کاربری دوم🌱.          💚هرلحظه هزار بار خداروشکر میکنم💚.       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله دقیقا😔😣

فقط میتونم بگم

خدا صبرتون بده

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
2731