2737
2739
عنوان

توروخدا راه کار بدید

26 بازدید | 2 پست

سرصدارو متوجه نشم و بخوابم 

چنددقیقه پیش تاپیک گذاشتم😓

این همسایه خانوادگی روانی ان بخدا مرده یهو میگه آاای

و داد میزنن باهم 😰😭سرم دردگرفت

من از باور مرگ دارم میام و میخوام بگممعجزه اتفاق میوفته✨🌈.                                                               کاربری دوم🌱.          💚هرلحظه هزار بار خداروشکر میکنم💚.       

چنددقیقه پیش تاپیک زدم خداروشکرکردم یکیش ازاین بابت بودالان همسایه دیوارمشترکم زن وشوهرجوونی هستن شبابنده خداهاتایم استراحتشون میگن میخندن من ازخندشون واقعاازته دل قلبم خوشحال میشم چون پنجره هال وخواب بهم مشرفه به محض اینکه  لامپاروخاموش میکنیم بخوابیم مثل بچه هااونام سریع میخوابن یعنی لامپشون خاموش میشه صداشون قطع میشه الهی بگردم براشون 😍😍😍🥰🥰منتهادعواتوهرخونه ی اجتناب ناپذیرشمادعاکن مشکلشون حل بشه آدم خانوادگی مشگل داشته باشن زیادمهم نیست بغصیاکه توزندگی شخصیشون مشکل دارن پاچه ی همسایه هارومیگیرن این بده هندزفری بزاراهنگ گوش بده تابخوابی شایدخداخواست مشکلشون حل شدیاازاون خونه رفتن عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.