2733
2739
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست

سلام وقتتون بخیر...من باردارم الان تو۱۰ هفته ام سه بار سونو دادم گفتن بچت قلب نداره باید سقطش کنی،ولی من میخام دوهفته دیگه صبر کنم ب نظرتون مشکلی برام پیش نمیاد؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام وقت بخیر

روزهای احتمال باروری با همسرم نزدیکی داشتم از کاندوم استفاده کردیم اما حس کردم منی بیرون ریخته

برای اطمینان حدودا 24 ساعت بعد یک قرص 0.75 میلی اورژانسی خوردم و12 ساعت بعد هم یکی دیگه خوردم

حالا تقریبا باید24 یا 25 آبان پریود میشدم اما نشدم

1 - باید چیکار کنم?

2- بهترین زمان مصرف قرص اورژانسی و بهترین دوز چقدر هست? میزان مجاز استفاده از قرص اورژانسی چقدر هست?

ممنون از پاسخگویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من ۱۰ روزه پریودم عقب افتاده روزای اول درد پریودی داشتم ولی الان فقط بعضی وقتا زیر دلم تیر میکشه دمنوشم میخورم خیلی احساس ضعف میکنم دکتر رفتم گف عفونت دداری ازمایش بارداری نوشت منفی بود اونم بعد سه یا چهار روز از تاخیریم بود بعضیا میگن زود رفتی قرص مدروکسی پروستژن داد ۵شب بخورم شبی دو تا الان دو روز گذشته ولی بازم پریود نشدم لطفا راهنمایم کنید 

2731

سلام وقتتون بخير من لاكتوواژ خريدم كه استفاده كنم و شرايط نگهداري داخل يخچال و ندارم امكانش هست جاي سرد بزارم؟ يا اينكه داخل يخچال نزارم مشكلي پيش مياد؟ ميشه راهنمايي كنين؟

سلام وقت بخیر من 19 سالمه عقد بستم تقریبا دو هفته پیش در حین رابطه پردمو از دست دادم از روز بعدش قرص HD خوردم تا 7 روز نمیدونستم باید چیکارکنم نمیخام تا عروسی حامله شم دیگه تا عروسی رابطه اونجوری نداریم الان باید دوباره قرص بخورم یانه؟ الان پریود شدم الان باید چیکار کنم 

باسلام و خسته نباشید.

من ۱۸هفته هستم و سرکلاژ انجام دادم یک روز حس میکنم جنین داره خارج میشه یوقتایی هم انگار ضربه یا تکون ریز از واژنم حس میکنم .باوجود سركلاژ كه انجام دادم همچنان يه مقدار دهانه رحمم باز و همش ميترسم جنين سقط بشه.ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه اين حس ها طبيعي يا نه؟

2740

باسلام خدمت شما،منتقریبا3ماه میشه که زایمان طبیعی کردم 10روزپیش هم آخرین پریودیم بودامشب بازلکه خون دیدم همش استرس دارم که نکنه دوباره باردارشده باشم درضمن امشب بارسنگین هم بلندکردم وازپله هم بالاوپایین کردم شمااحتمال میدیدکه باردارباشم؟؟قرص شیردهی روهم سرساعت مصرف میکنم

سلام وقت بخیر 

من باردارم و ۱۱ هفته ام ،

هفته ۶ بارداری ترشحاتم سبز رنگ بود و به مدت ۷ روز کرم کلیندامایسین واژینال استفاده کردم و رفع شد 

الان هفته ۱۱ مجدد متوجه ترشحات سبز رنگ شدم ،ایا باید مجدد دارو مصرف کنم ؟ ضرری نداره ؟ در ضمن من هر ۱۲ ساعت شیاف سیکلوژست استفاده میکنم ،شبها واژینال و روز رکتال

سلام وقت تون بخیر لطفا جوابموبدین؟

من پریود نامنظم دارم و باید ۹دی پری میشدم نشدم تا الان ۲۷روز گذشته بی بی هم میزنم هاله سفید می ندازه علائم بی میل ب غذادارم قبلا اشتها بیشتر بود سرمعدمم درد میکنه یکمم کمرم و ماهیچه پام سردرد هم دارم و بیشتر خسته ام و یکم که زیاد تحرک داشته میشم یا تند تند راه میرم نفس کم میارم بنظرتون باردارم؟

با سلام میخوام یه کرم خوب بهتون معرفی کنم و با یه سایت داروخانه آنلاین به نام دیجی داروخانه آشناتون کنم خیلی تخفیفای خوبی داره حتما یه سر بزنید

کرم ترمیم‌کننده سیکالفیت Cicalfate

ترمیم کننده، آنتی باکتریال و التیام بخش با ساختار کرمی برای ایجاد لایه محافظ (semi-occlusive) روی پوست

مناسب برای ترمیم انواع زخم، جای بخیه، سوختگی پای نوزاد، ترک لب، شقاق نوک سینه و…

مناسب برای بعد از اعمال درماتولوژیک (مانند پیلینگ، لیزر درمانی و اعمال جراحی و …)

برای پوست های تحریک شده و سوختگی ناشی از ادرار

ضد عفونی کننده زخم ها، بخیه و بعد از اعمال جراحی

مناسب برای التهاب پوست هایی بدون ترشح

جلوگیری از ماندن جای زخم و ضد التهاب

مناسب برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان

ضد باکتری، ضد قارچ و ضد پروتوزوا

لینک محصول لطفا کپی نمایید:

https://digidaroukhaneh.com/product/avene-cicalfate-cream-40ml/

2706