2733
2734
عنوان

مشاوره با مرکز مامایی مهرآسا

| مشاهده متن کامل بحث + 36054 بازدید | 3253 پست

سلام من قبلا اندومتریوز در تخمدان راستم داشتم الان اومده در لگن سمت راستم،تو سونو نوشته تخمدان چپ نرمال ولی در مورد تخمدان راست هیچ چیزی ننوشته فقط ابعادش رو در لگن سمت راست نوشته این یعنی تخمدان راستم دیگه درگیر نیست؟؟

خدایا تو بساز که اگه تو بسازی هیچکی نمی تونه خرابش کنه☘️🤲🙏❤️

سلام من قرص اورژانسی مصرف کردم برای دفعه دوم بعد از یک هفته پریود شدم و ۷روز بعد حونریزیم قطع شد اما بعدش لکه بینی قهوه ای داشتم یعنی ۱۲روز درگیرم چیکار کنم چطور قطع میشه هورمون هام ریخته بهم؟یا بارداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من لکه بینی داشتم دکتر گفت قرص مارولین رو ک میخورم قطع کنم ک خونریزی پریودی بیفتم اما سه روز قطع کردم همچنان لکه بینی دارم قبل اون هم آمپول استروژن زدم چیکار کنم لکه بینی نداشته باشم موعد پریودمم مونده 

سلام 

من رابطه از پشت داشتم بعد یهویی رفت جلو خیلییی دردم اومد بعدشم خون دیدم الان چند ساعته کادامه داره ولی زیاد نیست ولی وقتی میرم دستشویی خودمو که میشورم خیلییییییییییی میسوزه میمیرم از درد تو رو خدا جواب بدید ینی پردم پاره شده آسیب دیده یعنی من خیلی ترسیدم تو رو خداااااا کمکم کنیدددد 😔😔😔😔😔😔😔😔😔

2728

با سلام من بارداری ناخواسته داشتم قرص سایتوتک استفاده کردم نوبت اول درد و لکه بینی صورتی و قهوه ای و قرمز روشن داشتم فکر کردم که سقط شده آزمایش دادم و سونو ولی الان تو 25هفتگی هستم و تا الان هم نمی‌دونستم هیچ آزمایش برای سلامت خودم و جنین انجام ندادم فقط ی سنو دادم که مثلاً بقایا نمانده باشه که گفت جنین هنوز سالمه حالا می‌خوام سقط کنم آیا با سایتوتک جواب میده؟
چون از نظر سلامتی خیلی شک دارم هم قرص استفاده کردم هم انواع عرقیجات و زعفران و دارچین و زرد چوبه کار سنگین کردم .
از نقص جنین خیلی میترسم و نمیخوام بچه رو نگه دارم سایتوتک رو چه جوری استفاده کنم که جواب بده چون دکتر سقط نمیکنه هر چی هم میگم من اصلا هیچ غربالگری و هیچ آزمایشی تا این هفته انجام ندادم

سلام دوستان ببخشید یه سوال ..

شوهر من عمل واریکوسل داره ولی به کسی نگفتیم .میخواستم ببینم عملش سخت هست ؟ بعد از عمل میتونه راه بره که خودم تنها ببرمشون خونه یا اینکه احتیاج به کمک داره برای راه رفتن ؟ کسی رو مطلع کنم یا اینکه خودش مشکل راه رفتن و اینا پیدا نمیکنه ؟؟؟

سلام ببخشید من ۳۵ سالمه و ۲۴ سال پیش یبار زایمان طبیعی داشتم.  طی سونوگرافی متوجه شدم فولیکول خیلی کمه پس با توجه ب دستور پزشک روز سوم پروییدی سونو دارم و اندازه فولیکولم  ۷×۸ و ۸×۹ بود ک گفت بدرد نمیخوره و بعید روز ۱۴ سیکل حداقل ب ۱۸ برسه آیا درسته؟

2738

سلام.من گیرنده تخمک اهدایی هستم.سونویی که انجام دادم فیبرم ۱ سانتی ساب سروزال دارم.آیا یرای انتقال و بارداری باید خارج بشه قبل از بارداری؟و اینکه ضخامت رحمم۹۳میلیمتر هست ک مقداری دیواره کلفت شده.ممنون میشم راهنماییم کنید.۳۹ سالمه

سلام خسته نباشید خانوم‌دکتر

ببخشید میشع‌کمکم‌کنید دارم‌از استرس میمیرم

من واسه خود ارضایی‌ مقداری از انگشتمو وارد مقعدم کردم‌

حالا نگرانم‌نکنه حین این کار انگشتم مقداری وارد واژن شدع و‌پردم اسیب دیده باشه

به نظرتون چنین چیزی امکان دارع من خیلیییی‌نگرانم 

ینی فاصلشون انقد نزدیک همه که اینجوری یشع

سلام من بیستم تا بیست و سوم این ماه باید پریود میشدم پریودم نامنظمه  ولی همیشه دیگع تا بیست و سوم پریود میشدم که شش روز هم طول میکشید ولی الان پریود نشدم دل دردو کمردردو سرکیجه هم دارم تست هم گرفتم ولی منفی بود میشه یه کمکی بهم بکنید الان حدود هشت روزه که عقب افتاده

سلام من ۱۸سالم بوده بهم تجاوز شده سر التش داخل بدنم شدش منم مقاومت کردم اجازه ندادم الان ۲۰سالمع ۲ساله از اون داستان میگذره من همون موقع رفتم پیش ماما چون خیلی ترسیده بودمو گریع میکردم حس میکنم اون خانم برای اینکه پول زیادی ب جیب بزنه گف اره یه گوشش اسیب دیدم البته حس میکنم 

و اینکه تو آینه دیدم خودم یه گوشه واژنم بغلش خب اونجا پاره شده بودش پوستم بعد حس میکنم خون ریزی ک کردم از اون بود یعنی خیلی از بدنم خون امد الانم میخام ازدواج کنم برای همسرم این چیزا خیلی مهمه شرایطشوو ندارم اصلا برم ماما چون داهاتیم اگرم بیام باخانوادم نمیتونم برم پیش ماما میتونید از روی عکس تشخیص بدید واقعا استرس دارم

سلام وقت بخیر من پریودم چن ماهه نامنظم میشه هیچ مشکلی هم ندارم فقط کمی عفونت دارم ازمایش بتا ۷۴/.شد ینی منفی بنظرتون میتونه دلیلش این باشه ک رحمم برای بارداری اماده میشه؟

سلام ۳۹سالمه متاهلم فرزندی ندارم چهارماه هس ک جفت سینه هام شدید دردداره . در دوره پریود دردم ازبین میره و یک هفته بعداز پریود شروع میشه. کم کاری تیرویید سالهاس دارمو قرص میخورم . ینی امکان داره ک تیروییدم بهم ریخته باشه ؟ یا پرولاکتینم؟ پریودم نامنظم نیس ب فاصله ی چهار روزه هرماه زودترمیشم.