2737
2739
عنوان

فرهنگیان تا ۴۰ سال پذیرش داره؟

109 بازدید | 17 پست

می‌دونم ۲۴ سال تمام شرط سنیش بوده ولی انگار یه پیشنهادی دادن تو مجلس که تا چهل سال باشه 

و هنوز تصویب نشده و ۲۱ آبان که دفترچه ثبت نام کنکور بیاد معلوم میشه 

بنظرتون چقدر امکانش هست ؟ 

من ۲۶  سال هستم باشه می‌شینم میخونم واسه معلمی 

سال ۹۶ رتبه کنکورم ۴ هزار شد 

خبر فووووووری

دسـتـور ویـژه رئـیـس جـمـهـور

بـرای بـرگـزاری آزمـون اسـتـخـدامـی آمـوزش و پـرورش در بـهـمـن و اسـفـنـد امـسـال جـهـت جـبـران کـمـبـود مـعـلـم در سـال آیـنـده

🔹معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی، بیان کرد: با دستور رئیس جمهور، جذب مورد نیاز سال 1403، در بهمن و اسفند ماه امسال انجام می‌شود تا شاهد تأخیر در تکمیل معلمان کلاس‌های درس رخ ندهد.

🔹در 10 سال گذشته کمتر از 5 یا 6 هزار نفر و در سال‌های اخیر حدود 20 هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب شدند که مسلما در چنین شرایطی باید در آغاز سال تحصیلی با کمبود نیروی انسانی مواجه باشیم و مجبور شویم آزمون استخدامی برگزار کنیم.

ـــــــــــــــــــــــــ

#کـانـالـ_پویش_فـرهـنـگـیـانـ

🌹بــا مـا بــروز بــاشـیـد👇

@newsfarhangian۵

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
من لیسانس مهندسی صنایع دارم ینی نمیتونم معلم بشم؟ ریاضیم قویه پس معلمای ریاضیشونو از کجا میارن😔

دفترچه رو خوندم به چشمم مهندسی صنایع خیلی خورد دانلود کن بخون احتمال زیاد میتونی

2706