2752
2734

بهم میگه باهات حال نمیکنم میرم بیرون دیگران میبینم میام خونه تو میبینم میبینم با یکی دیگه بیشتر حال میکنم حرف میزنم حالم بهتره تا تو باهم خوبیم و.. ولی تو این زندگی میبینم حال نمیکنم حالم خوب نیس حرف زدن ها الکیمون نگاه نکن که حال دلم خوب نیس میگم این اشتباه تموم کنم چرا الکی خودم تو یه اشتباه نگه دارم راستش من انقدر زشت یا انقد بد نیستم خوشکلم فقط حوری نیستم این بی عیب نقص میخواد اینجور که این میگه از خودم تعریف نمیکنما در کل میگم که بدونید وقتی اینجور میگه انقد بد نیستم ماه ده سال تمام هیچا نرفتیم فک کنید هیچ تفریحی هیچی ها حتی خرید اینا شاید هر دو سال یه بار به زور بهش میگم وقتی هیچ خوشی ندتشتیم معلومه تو یه سلول انفرادی بودم با من حال نمیکنی 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب انتظاراتتوبهش بگو 

توام بکوب سرش چرا اون میکوبه سرت هیچی نمیگی توام بگو !!!

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بزن تو دهنش خون بالا بیاره ظاهرا به مغزش نمیرسه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷

به جسم و روح خودت بیشتر برس

دخترای خیابونم حوری پری نیستن فقط آرایش میکنن خوب لباس میپوشن ناز و عشوه میان سرحال و خندون هستن

سلام😊🖐🏻من تِلّی خاتون هستم...!رفیق بالاخره تهش میرسه به خدا🕊🌥 پس از اولش بسپارش به خود خدا ❤️👑نترس،نور بالاخره راهشو باز میکنه!🌞💛سرسخت باش مثل نور🪐🌌 ز پس صبر،تو را او به سر صدر نشاند👏🏻 "وَ لا تَقْطَعْ مِنْكَ رَجَائِي وَ أَمَلِی" بارالها امید و آرزویم را از خودت قطع مکن 🤲🏻💙اینجا بودن، اما آنجا را خواستن،دلیل به وجود آمدن استرس های درونی ست،بودن در این لحظه چه استرسی هست؟😌👌🏻تا نباشد امرِ حق،برگی نیفتد از درخت🍁❌️آنچیزی که انسان در میان بلایا یاد میگیرد، این است که در درون افراد بشر، ستودنی‌ها بیشتر از تحقیر کردنی هاست❤️‍🩹شما نمیدونین آدم‌ها رو توی چه شرایطی ملاقات می‌کنین، نمیدونین آدمها چه مراحلی رو گذروندن که الان رو به روتون ایستادن حتی نمیدونین چقدر قوی یا ضعیف بودن، یه چیزی بهشون بگین تا تسکین‌شون باشین؛مثلا من به تو میگم: " دمت گرم که از پس اون روزا الان اینجایی ؛ تو حتما خیلی بزرگ‌تر شدی و البته قوی‌تر💪🏻🥇یادمون باشه گفتن حقیقت توی زمان نادرست،مثل گفتن دروغ توی زمانِ درسته،حواسمون به جانِ کلمات باشه🧐🔍چون اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمیدن،آنها به قصد پاسخ دادن گوش میدن!ما چی؟به خودمون چطور گوش میدیم؟ما مثل اغلب مردم نباشیم😇💜 هیچ دل خُنک شدنی،ارزش شکستنِ یه دلِ دیگه رو نداره 💔❤️‍🩹اگر از كسی متنفری،از قسمتی از خودت در اون آدم تنفر داری؛چيزی كه از ما نيست نمی تونه افكار ما رو آشفته كنه،پس به جای توجه به زندگی دیگران از خودمون شروع کنیم و روی خودمون کار کنیم 🛠⚙️حضرت حافظ میفرمایند مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن/که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست💛 زمانی که خودت را دوست نداری عاشق کسی خواهی شد که تو را دوست ندارد،خودت رو بپذیر و یا تبدیل به کسی شو که دوستش داری🐛❤️🦋بعضی وقت‌ها آدم فکر می‌کنه کسی رو خوب می‌شناسه،اما در واقع فقط نقابش رو می‌شناسه!نقاب خودمون چی، می‌شناسیمش؟نقابت رو از روی صورتت بردار و خودت باش رفیق 🎭🪄لطفا به دنبال احترام و توجه نباش تا بی‌احترامی و بی‌توجهی تو را آزار ندهد😌👌🏻لطفا به کسی نِگر که ظلمت،بزداید از وجودت....🤍🤍🤍در نهایت یادت باشه آخر این سوز بهاری پیداست...🍂🍃

به خودت برس باشگاه و خرید و ...

خیلی از مردا لیاقت اینکه درکشون کنی و به فکر جیبشون باشی و مراعاتشون کنی و ندارن شوهرشماهم یکی از اونا

ناخوناتوو مژه هاتو  کاشت کن موهات رنگ کن و...

تا بفهمه اونایی که بیرونن چقدر خرجشونه

متاهل 🦋
زیاد جلو چشمش بودی براش عادی شدی...توام پابذار رو دلت یه مدت تنهاش بذار ببین چی میشه اگ واقعا نخوادت ...

نمیتونم بی تفاوت باشم فک میکنه منم عین خیالم نیس راحتر جدا میشه ،الکی ادا در بیارم بعدا پشبمون میشم 😪

چه کلی

چه مبهم

بعدراهنمایی هم میخوای؟!

خوشم میادازکسانیکه فوری به توحق میدن😁😂🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خردادی نیست؟

الان من خردادیم

خب که چی؟!🤨

سلام😊🖐🏻من تِلّی خاتون هستم...!رفیق بالاخره تهش میرسه به خدا🕊🌥 پس از اولش بسپارش به خود خدا ❤️👑نترس،نور بالاخره راهشو باز میکنه!🌞💛سرسخت باش مثل نور🪐🌌 ز پس صبر،تو را او به سر صدر نشاند👏🏻 "وَ لا تَقْطَعْ مِنْكَ رَجَائِي وَ أَمَلِی" بارالها امید و آرزویم را از خودت قطع مکن 🤲🏻💙اینجا بودن، اما آنجا را خواستن،دلیل به وجود آمدن استرس های درونی ست،بودن در این لحظه چه استرسی هست؟😌👌🏻تا نباشد امرِ حق،برگی نیفتد از درخت🍁❌️آنچیزی که انسان در میان بلایا یاد میگیرد، این است که در درون افراد بشر، ستودنی‌ها بیشتر از تحقیر کردنی هاست❤️‍🩹شما نمیدونین آدم‌ها رو توی چه شرایطی ملاقات می‌کنین، نمیدونین آدمها چه مراحلی رو گذروندن که الان رو به روتون ایستادن حتی نمیدونین چقدر قوی یا ضعیف بودن، یه چیزی بهشون بگین تا تسکین‌شون باشین؛مثلا من به تو میگم: " دمت گرم که از پس اون روزا الان اینجایی ؛ تو حتما خیلی بزرگ‌تر شدی و البته قوی‌تر💪🏻🥇یادمون باشه گفتن حقیقت توی زمان نادرست،مثل گفتن دروغ توی زمانِ درسته،حواسمون به جانِ کلمات باشه🧐🔍چون اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمیدن،آنها به قصد پاسخ دادن گوش میدن!ما چی؟به خودمون چطور گوش میدیم؟ما مثل اغلب مردم نباشیم😇💜 هیچ دل خُنک شدنی،ارزش شکستنِ یه دلِ دیگه رو نداره 💔❤️‍🩹اگر از كسی متنفری،از قسمتی از خودت در اون آدم تنفر داری؛چيزی كه از ما نيست نمی تونه افكار ما رو آشفته كنه،پس به جای توجه به زندگی دیگران از خودمون شروع کنیم و روی خودمون کار کنیم 🛠⚙️حضرت حافظ میفرمایند مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن/که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست💛 زمانی که خودت را دوست نداری عاشق کسی خواهی شد که تو را دوست ندارد،خودت رو بپذیر و یا تبدیل به کسی شو که دوستش داری🐛❤️🦋بعضی وقت‌ها آدم فکر می‌کنه کسی رو خوب می‌شناسه،اما در واقع فقط نقابش رو می‌شناسه!نقاب خودمون چی، می‌شناسیمش؟نقابت رو از روی صورتت بردار و خودت باش رفیق 🎭🪄لطفا به دنبال احترام و توجه نباش تا بی‌احترامی و بی‌توجهی تو را آزار ندهد😌👌🏻لطفا به کسی نِگر که ظلمت،بزداید از وجودت....🤍🤍🤍در نهایت یادت باشه آخر این سوز بهاری پیداست...🍂🍃
به خودت برس باشگاه و خرید و ... خیلی از مردا لیاقت اینکه درکشون کنی و به فکر جیبشون باشی و مراعاتشو ...

نمیکنه که میگه جدا شیم هی یه مدت خوبه میخواد زندگی کنیم یهو بد میشه انگار اقن هفته رفته بیرون کسی دیده  با من مقایسه کرده یعنی کل زندگیم با این استرس رنج گدشته ..