2752
2734

چقدر قدیما همه چی خوب بود دیگ نمیشه یه لباس قدیمی رو هم پوشید اون روز یه مانتو قدیمی ک خیلی دوسش داشتم و پوشیدم رفتم بیرون حس کردم عقب مونده ام همه عمل و تزریق و خرج آنچنانی و بعدم میگن پول نداریم فلان بیچاره ما ساده ها 🥲خیلی همه چی داره ترسناک میشه تغییر یهویی آدما و وضعیت باورتون نمیشه چند وقت پیش دلم واسه عمم تنگ شد نمردع عا؟ دلم واسه قیافه قبل عملش تنگ شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ول کن بابا زندگی خودتو بکن ،خودت باش با خودت حال کن 

من اصلا اهمیت نمیدم 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
قیافشون به کنار من با باطن بعضی ادما کنار نمیتونم بیام به حدی ادمای کثیفی ان..

مخصوصا الان رفاقتا بوی شاش شتر میده  مردم حتی ب هم جنس خدشونم دیگ رحم نمیکنن خدا بدادمون برسه فقط 🥲

مخصوصا الان رفاقتا بوی شاش شتر میده  مردم حتی ب هم جنس خدشونم دیگ رحم نمیکنن خدا بدادمون برسه ف ...

من ی موسسه کنکور دارم میرم بعد انقد منو گول زدن و انقد ب بقیه دانش اموزا دروغ گفتنو هی دارن الکی ازمون پول میگیرن خودشونم میدونن چقد کثیفن حتی

عزیزم کل صورت رو تزریق کنی میشه ده تومن کم بگین مردم این همه پول خرج صورت میکنن و فلان

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
عزیزم کل صورت رو تزریق کنی میشه ده تومن کم بگین مردم این همه پول خرج صورت میکنن و فلان

تزریقو نمی‌گم خب من الان ب شخصه بخامم بینیمووو عمل کنم باید از ۷۰ تا ۱۴۰ در نظر بگیرم 

تزریقو نمی‌گم خب من الان ب شخصه بخامم بینیمووو عمل کنم باید از ۷۰ تا ۱۴۰ در نظر بگیرم 

دختر خالم چند روز پیش عمل کرد 35

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃