2733
2734
عنوان

باردارم و از دیروز گلودرد دارم

104 بازدید | 9 پست

اصلا هیچ جا نمیرم فقط دکتر میرم هرچندوقت که اونم ماسک میزنم

بچها چکار کنم خیلی استرس گرفتم

دیروز معدم خیلی درد میکرد ترش میکردم و اسیدی شده بود یعنی احتمال داره بخاطر اون باشه؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

استرس چرا دارو میدن نهایتش من چند بار سرما خوردم بهم پلارژین  اموکسی سیلین استامینوفن ساده داد ابلیمو ترش تازه و عسل و اب ولرم قاطی کن بخور فقط عسل از یه قاشق تو روز بیشتر نشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برو دکتر بعضی داروها مجاز هستن تو بارداری مثل آموکسی سیلین و سرماخوردگی میتونی دارو مصرف کن ...

مرسی عزیزم دعا کن برام

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2728
استرس چرا دارو میدن نهایتش من چند بار سرما خوردم بهم پلارژین  اموکسی سیلین استامینوفن ساده داد ...

باشه عزیزم مرسی

سلام. دیفن هیدرامین خیلی خوبه برا گلودرد برا بارداری هم دیفت ساده مشکل نداره.

حس میکنم بخاطر اسید معده اینطوری شدم حالا تا بعد از ظهر اکه بهتر نشدم میرم دکتر دارو مصرف میکنم

اسپری بینی سدیم کلراید بگیر روزی چند بار بزن همون اب نمکه مشکلی نداره منم همینطور شده بودم یه هفته طول کشید ولی خوب شدم

گران باش بگذار مردم بهایت را بپردازند ادمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند.
2740
اسپری بینی سدیم کلراید بگیر روزی چند بار بزن همون اب نمکه مشکلی نداره منم همینطور شده بودم یه هفته ط ...

باشه عزیزم مرسی

سرما نخوردین فقط گلو درد داشتین؟

باشه عزیزم مرسی سرما نخوردین فقط گلو درد داشتین؟

چرا سرما خورده بودم و‌هم‌گلو و هم سینوسهام درد میکرد

آبلیموی تازه با عسل و لیمو پرتغال هم زیاد خوردم

گران باش بگذار مردم بهایت را بپردازند ادمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند.