2737
2739
عنوان

میخام بچمو از شیر بگیرم همش دارم گریه میکنم بچم ارومم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 21 پست
ای جانم چه سخته که متوجه می شه. پیشش گریه نکن نذار ببینه

خیلی سخته

همش میگف نگاش کنم نازش کنم 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
فکر نمیکنم هیچ صحنه ای برای بچه ازار دهنده تر از این باشه که مادرش بشینه جلوش گریه کنه اگر نگران تو ...

منم از همین اعصابم خورد شد 

انقدر از اول ادا سر شیر خوردن در اورد که دیگه  از شیردهی بدم میومد 

ولی امشب .....😔😔😔😔

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی شب تلخک بزن رد خور نداره

چسب زدم بهش 

اونم باهاش کنار اومد 

ولی خودم نه 😭😭

ای جانم . خدا حفظش کنه . خیلی از مادرها این مرحله عذاب می کشند انگار داری یک عزیز را از بچه دور می کنی اما تحمل کن بچه بعد از چند روز یادش میره و دیگه سمتش نمیاد اما اگر بیشتر از دو سال شیر بدی گرفتنش سخت تر میشه 

2728
چسب زدم بهش  اونم باهاش کنار اومد  ولی خودم نه 😭😭

ببین روانشو آزار نده

تلخک بزن خودش میکشه عقب بعد بگو میمی خراب شده،شیر فاسد شده حتما نتیجه میگیری

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
ای جانم . خدا حفظش کنه . خیلی از مادرها این مرحله عذاب می کشند انگار داری یک عزیز را از بچه دور می ک ...

خدا عزیزان شماروهم حفظ کنه

ببین روانشو آزار نده تلخک بزن خودش میکشه عقب بعد بگو میمی خراب شده،شیر فاسد شده حتما نتیجه میگیری

فردا میرم داروخانه میگیرم 

چسب رو یهویی شد که زدم هرکاری کردم نخابید گفت ممه میخام 

منم رفتم چسب زدم