2733
2764
عنوان

خانوما وقت غروب

87 بازدید | 12 پست

وقت غروب زمان استجابت دعا بیایم برای هم دعا کنیم دعای چهل مومن در حق شخصی براورده میشه

در این زمان عزیز برای منم دعا کنین مشکلات زیادی دارم من شما رو دعا میکنم امیدوارم به حق این غروب تمام مشکلاتتون حل بشه و حاجتروا بشین🙏

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

منم در عذاب و اضطراب هستم واسم خیلی دعا کنید دیگه کم اوردم نمیکشم

ان شاا... مشکلاتتون حل بشه و خدا دلتون رو آروم کنه برای منم دعا کنین وقت اذانه

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
لطفا واسه سلامتی توراهیه من و حاجت دلم دعا کنین حاجت روا باشین ایشالا

ان شاا... که به حق این اذان به سلامتی بدنیا بیاد

برای منم خیلی دعا کنین 🥺

دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟دیدی که صبح میشود...شبها بدون من ؟ این نبض زندگی ...بی وقفه میزند ..!فرقی نمیکند ...بامن ...بدون من ...!دیروز گرچه سخت ....امروز هم گذشت ....طوری نمیشود ....فردا بدون من ...!دایکم خه‌ونه‌کانی کرد به قوربانیی بویه من ده‌توانم خه‌ون ببینم 🥺❤🙃 با افتخار کوردم 😎
برای منم خیلی دعا کنین 🥺

ان شاا... که به حق الان که وقت اذانه حاجت روا بشین

واسه منم دعا کنید به حاجتام برسم و دلم آروم بگیره بهم صبربده طاقت ندارم دیگه

میشه ازته دلت واسه آرامش و خوشبختیم یه صلوات یه حمد ویه ایت الکرسی مهمونم کنی انشالله خداحاجت دلت روبده 🌹
واسه منم دعا کنید به حاجتام برسم و دلم آروم بگیره بهم صبربده طاقت ندارم دیگه

ان شاا... که به حق اذان حاجت روا بشین 

واسه منم دعا کنین خیلی مشکل دارم 

ان شاا... که به حق اذان حاجت روا بشین  واسه منم دعا کنین خیلی مشکل دارم

به نیتت حمد و صلوات میفرستم انشاالله مشکلاتت به بهترین شکل حل بشن 

میشه ازته دلت واسه آرامش و خوشبختیم یه صلوات یه حمد ویه ایت الکرسی مهمونم کنی انشالله خداحاجت دلت روبده 🌹