2733
2734
عنوان

کار تو کافه یا دفتر پیشخوان؟

252 بازدید | 8 پست

دفتر پیشخوان فقط خودمم از شنبه تا پنجشنبه ۸ تا ۲

حقوقش ۲ میلیون

کافه یا شیفت صبح ۷ تا ۴ یا شیف عصر ۴ تا ۱

جمعه و تعطیل رسمی هم باید برم

حقوقش ۳ و نیم میلیون

خیلی بدو بدو داره همه‌ش باید سر پا باشی نمی‌تونی بشینی

حقوقش هم سر موقع نمیدن خیلی عقب میوفته

نمی‌دونم چیکار کنم از بیکاری خسته شدم ولی حقوق و سختی کار هم مهمه برام

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

پرستاری بچه بگیر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کافه سخته ولی باریستا و ... یاد گرفتن خوبه 

پیشخوان قراردادی ؟

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2731
ببین من هیچ زمینه‌ای ندارم که چقدر باید باشه حقوقی که میدن ولی ساعت درآمد جوری تناسب نداره که بصرفه. ...

مهارت هم یاد بگیرم باید دنبال مشتری باشم

هرچند کاشت ناخن بلدم ولی به دلایلی کار نمی‌کنم

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

هیچکدوم حقوقشون کمه

منم دنبال یه کارم البته یه چیزی که تایمش دست خودم باشه

خواستی تاپیک آخرم پیشنهاد‌های دوستان رو یه نگاه بنداز شاید به دردت خورد

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
مهارت هم یاد بگیرم باید دنبال مشتری باشم هرچند کاشت ناخن بلدم ولی به دلایلی کار نمی‌کنم

اگه استخدامی باشه نه

میتونی بری وارد پروژه ها بشی

مثلا مهارت سئو. توی سایت های مربوط به استخدام و کاریابی مثل جابینجا کلی درخواست کار هست براش هم استخدامی هم پروژه ای

2740
اگه استخدامی باشه نه  میتونی بری وارد پروژه ها بشی مثلا مهارت سئو. توی سایت های مربوط به استخ ...

هم ICDL بلدم هم فتوشاپ هم حسابداری

جابینجا زیاد درخواست دادم فایده نداشت