2733
2734
عنوان

تنها ترین تنهای عالم منم

213 بازدید | 25 پست

شوهرم سرکاره دوره ازم هفته ای یکبار میاد..من بخاطر تنهایی با پسرم میریم خونه مامانم یکی دوشب

دیروز بهم گفت چرا همش وبال گردن منی

من بچت رو فقط بخاطر تو تحمل میکنم وگرنه میدونم این در اینده بدردمن نمیخوره و یه بی چشم و رو مثل باباش میشه

نگاه دخترای همسایه چقدر کم میان خونه مادرشون

گفتم دختر فلانی ک همش خونه باباشه با بچه و شوهر

گف اونا با بغل پر میان خونه پدر مادرشون...

دلم قد یه دنیا گرفته من هیچ کسو ب غیر مادرم ندارم تو شهرمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ار دیروزه چشمم خشک نمیشه خواهر دارم ولی دورن ازم  حتی یک نفر رو ندارم ک درحد یه شر زدن برم خون ...

خوب حالا که تنهاس یه مدت نرواونم جز تو کسی و نداره بعد که حوصلش حسابی سر رفت و دلشم تنگ.

اونوقت که بروز میده بگو تو بیا 

بعد یه هفته مامانت بیاد یه هفته تو برو دست خالیم نرو 

اگر از لحاظ اذیت کردن بچه میگفت یه چیز بهش حق میدادم چون پسرم شیطونه یکم

ولی گفت از همه لحاظ سختمه وقتی میای

درصورتی ک اصلا پرتوقع نیستم حتی شده نون وماست جلوم بذاره میخورم

2738
چرا یه جا اینقدر میرید که خودتون رو بی عزت میکنید پارک تلوزیون ... یه جا نیست سرگرم بشید

تلویزیون نداریم شکسته..درس میخونم میرم دانشگاه به همین خاطر بهش محتاجم برام یکی دو ساعتی بچه نگه داره برم دانشگاه

تنها ترینه تنها منم که دست اینهمه آدمو میگیرم و اونوقت بخاطر یه تاپیک دیگران فکر میکنن من محتاجشونم و ازشون کمک مالی خواستم 

خدا دوای دل شکسته هاس از اون کمک میخوام فقط🖤و از شر نیش و کنایه های مردم فقط به اون پناه میبرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
خوب حالا که تنهاس یه مدت نرواونم جز تو کسی و نداره بعد که حوصلش حسابی سر رفت و دلشم تنگ.  اونو ...

خودش فهمید تند رفته..امروز زنگ زده بیا امشب خونم پیتزا درست کنیم

اخه اون حرفا رو زدی دیگ یه لقمه نونتم دلم نمیاد دیگ بخورم

بخدا دو روز میگذره سه روز میگه چرا نمیای..باز ک میرم اینجوری میگه..

نرو اینبار نرو دو سه هفته نرو تا حسابی دلش تنگ بشه بگو خودت بیا بیاد هم تنها نیستی هم منت نیست سرت بعد که یه بار اومد یه بار برو 

تنها ترینه تنها منم که دست اینهمه آدمو میگیرم و اونوقت بخاطر یه تاپیک دیگران فکر میکنن من محتاجشونم ...

عزیزم غصه نخور من خودمم تو شرایط تو ام..تا وقتی جای کسی قرار نگرفتی نباید قضاوتش کنی

نرو اینبار نرو دو سه هفته نرو تا حسابی دلش تنگ بشه بگو خودت بیا بیاد هم تنها نیستی هم منت نیست سرت ب ...

اگر درس و دانشگاه نبود نمیرفتم مجبورم ..وگرنه ادم از خودش غرور داره..یه تیکه نون خشک ک تو همه خونه ها پیدا میشه

2706