2733
2734
عنوان

تنها ترین تنهای عالم منم

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 25 پست
عزیزم غصه نخور من خودمم تو شرایط تو ام..تا وقتی جای کسی قرار نگرفتی نباید قضاوتش کنی

میدونی هرسری که میام تاپیک میزنم چقد اشکم میاد و دلم میشکنه ولی بازم از تنهاییه زیاد میام با دیگران حرف بزنم اینا اگر تو خیابون مارو میدیدن تیکه پارمون میکردن 

چه جالبه که ذات واقعیه انسان اینجا معلومه

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
تنها ترینه تنها منم که دست اینهمه آدمو میگیرم و اونوقت بخاطر یه تاپیک دیگران فکر میکنن من محتاجشونم ...

من چی بگم که هیچ کسی تاکید میکنم هیچ کسی و تو شهر غریب ندارم جز بچه هام و شوهرم یعنی ماه به ماه ما خونه کسی و نداریم بریم تو بارداری و بعدشم تنها بودم الان 15ساله تو شهر غریبم هیچکسی هم اینجا ندارم قوی باشین وقتایی که دلم میگیره با بچه هام برنامه میزاریم میریم بیرون تازه شوهرمم زیاد نمیاد خودمون میریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر درس و دانشگاه نبود نمیرفتم مجبورم ..وگرنه ادم از خودش غرور داره..یه تیکه نون خشک ک تو همه خونه ه ...

اولا که مادره شما نباید از مادرتون به دل بگیرین 

بعدشم واقعا فشار زندگی اعصاب نمیزاره ببین میگی زنگ میزنه دلش تنگ شده حالااینبار نشون بده ناراحت شدی و نرو بگو اون بیاد ببینه ناراحت شدی و نمیری دفعه بهتر حرف میزنه ولی خوب هیچکسی تغییر نمیکنه همینه فقط بهتر میشه یه کم تنها راهش اینه اون بیشتر بیاد

میدونی هرسری که میام تاپیک میزنم چقد اشکم میاد و دلم میشکنه ولی بازم از تنهاییه زیاد میام با دیگران ...

وضع هیچوقت اینجوری نمیمونه غصه نخور..من خودم بارها شده دلم خواسته تاپیک بزنم ولی ترسیدم بخاطر همین قضاوت ها و دلسوزوندن ها..یکسااله عضوم اینبار از شدت فشار و دلگرفتی اولین تایپکمو زدم

2731
من چی بگم که هیچ کسی تاکید میکنم هیچ کسی و تو شهر غریب ندارم جز بچه هام و شوهرم یعنی ماه به ماه ما خ ...

منم ۸ساله شهر غریب زندگی میکنم فامیلای شوهرم هستن ولی باهم رفت و امدی ندارن کلا تو این ۸سال یبار اومدن خونمون 

خواهرشوهرم و مادرشوهرم اینام هستن ولی خب چه رفت و امدی!

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
اولا که مادره شما نباید از مادرتون به دل بگیرین  بعدشم واقعا فشار زندگی اعصاب نمیزاره ببین میگ ...

درست میگین..مادرم اینجوری نبود جدیدا اینطور شده ..اخه اینجوری نیست ک یکهفته بمونم نهایتش چهاروعده روز سوم خونه خودمم ..یا ب اون میگم بیا یا خودم دو روزی خونه میمونم ک راحت باشه

من چی بگم که هیچ کسی تاکید میکنم هیچ کسی و تو شهر غریب ندارم جز بچه هام و شوهرم یعنی ماه به ماه ما خ ...

درکت میکنم من تو شهر خودمم ولی غریبم خواهر برادرام هر کدوم یه شهر..عمه عمو خاله دایی همهه دورن

ولی درسته ادم باید خودش حال خودشو خوب کنه هیچکس بدردمون نمیخوره

پسرم کوچیکه دو ساال و نه ماهشه نمیتونم باهاش برم تفریحی.شهرمونم کوچیکه جای تفریحی نداره

منم ۸ساله شهر غریب زندگی میکنم فامیلای شوهرم هستن ولی باهم رفت و امدی ندارن کلا تو این ۸سال یبار اوم ...

منم دلم ازین بیشتر میسوزه ک مادرشوهرم فقط در اختیار دخترای خودشه...همش دخترش خونه ایناست یا اینا خونه اونا 

مامانم بزور میگه برو خونشون چرا همش میای جای من

اخه ادم جایی میره ک بخوانش یا خودشم دوست داشته باشه 

منم دلم ازین بیشتر میسوزه ک مادرشوهرم فقط در اختیار دخترای خودشه...همش دخترش خونه ایناست یا اینا خون ...

مادرشوهر منم اکثر وقتش با دختراش میگذره بنظرم پیامتو پاک کن الان میان می بلعنت

که اختیار خودشو داره دلش میخواد با دختراش وقت بگذرونه مگه باید به تو جواب پس بوه

ما از هیچی و هیچجا شانس نیاوردیم    

هیچییییییی