2733
2734

سلام وقتتون بخیر دنبال آزمایشگاه خوب و عالی هستم میخوام تست پاپ اسمیر انجام بدم خونریزی دهانه رحم دارم خیلی نگرانم میترسم بهم معرفی کنید تویه همین محدوده ممنون؟

سرچ کن تو گوگل نظراتشونو ببین

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

سلام آزمایشگاه خسروشاهی تویه همین محدوده زعفرانیه فوق العاده عالی و حرفه ای هستن و دقیق من پیششون آزمایش سرطان دادم الان انقدر دقیق بودن حالم خوبه ادرسشون مقدس اردبیلی بین پسیان و میدان الف پلاک 98 موبایلشون 09229693253      تلفنشون 02122654370

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایشگاه عالی و معتبر و خوب تویه همین شمال تهران آزمایشگاه خسروشاهی هست من بیماری قند خون داشتم و دکتر گفت آزمایش بدم و رفتم آزمایشگاه خسرو شاهی طی چند مرحله اول ناشتا نمونه گیری قند خون منو انجام دادن و بعد بهم مایعات قندی دادن بعد خونگیری کردن و فضای عالی و باز برای استراحت دارن و جای به روز تمیز و پیشرفته ای هستش منم اینترنت گوگل پیدا کردم تو هم حتما برو همینجا

2728

آزمایشگاه تخصصی چربی خون آزمایشگاه دکتر خسرو شاهی هست بابام سرگیجه و چند بار غش کرده بود و بردیمش دکتر و گفت که باید چربی خونش و آزمایش بگیریم و ماهم دنبال بهترین آزمایشگاه توی گوگل و اینترنت بودیم و من این آزمایشگاه تعریفشو زیاد شنیدم و چکاپ ماهانه و سالیانه میایم این آزمایشگاه تشخیصشون دقیق و عالیه و جای خلوتی هم هست بابام رضایت کامل داره ازشون