2733
2739
اصلا نگران نباش،قطره مخصوص میخچه استفاده کن،خودش میفته. منم توو خوابگاه پام میخچه زد،از هم اتاقیم گ ...

چند روز قطره بزنم ،،،الان دو روزه میزنم 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
خدااااا پای خودتونه ،الان خوب شده؟

اره اون دونه های کوچیک کنارش هم داشت میزد

گفتن برم عمل کنم پرسیدم گفتن برگشت داره.سیروباسیاه دانه مخلوط کردم با تیغ شوهرم چاک میداد میخچه پامو میزاشتم میرفت تاریشه اش ولی میسوخت خیلی 

خیلی پولدارم😅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اوه اوه منم درگیرمیخچه بودم ولی این انگار با چسب واسیدسالیسیلیک نمیره ریشه کرده

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
اینقدر خون امده ازش و حسابی دردناکه  سیر دیشب گذاشتم دخترم طاقت نیاورد

اذیتش نکن ببرش دکتر من درش اوردم راحت شدم حتما هم کفشش رو عوض کن و کقش خارجی براش بخر تکرار نشه برگرده 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
اره اون دونه های کوچیک کنارش هم داشت میزد گفتن برم عمل کنم پرسیدم گفتن برگشت داره.سیروباسیاه دانه م ...

کنار این میخچه هم یه دونه ریز هست 

حالم اینقدر بده 

شوهرمم میگه سیر ،،،،خیلی میسوزنه طاقت نداره بچم

2740
اذیتش نکن ببرش دکتر من درش اوردم راحت شدم حتما هم کفشش رو عوض کن و کقش خارجی براش بخر تکرار نشه برگر ...

ببرمش جراح عمومی یا دکتر عمومی ...

بعضی دکتر عمومی ها هم انجام میدن 

توش انگار سه تا ریشه قرمز داره لعنتی 

ببرمش جراح عمومی یا دکتر عمومی ... بعضی دکتر عمومی ها هم انجام میدن  توش انگار سه تا ریشه ...

من رفتم یه درمانگاه کنارمون بود دکتر عمومیش یه دستیار داشت تزریقات و اینا بود اون انجام داد 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706