2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه عملش بازگشت داره 

به این وخامت برگشت نداره،اگه داشته باشه هم با چسب حل میشه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

ببین ما یکی اینجوری داشتیم 

اصلا درمان خانگی و جراحی ام نداره فقط تا بدتر نشده ببرش دکتر پوست توی دو جلسه درمان میکنه 

کاربری دوم.بخاطر دعوا با یه آرمی تعلیق شدم و بعد یک سال پرقدرت برگشتم🌱 بی تی اس فن های کم و سن و سال محترم ریپلای نکنن.برای آرامش و تغذیه روحم گیتار میزنم.   میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز🦋🤍 اسم کاربریم هم یادگاری از کسی واسم مونده که  من رو اونجوری صدا میکرد خودش الان نیست ولی تیکه کلاماش هنوز باهامن:)💛خوبه همتونم تو امضاتون زدید نمیخواید با ادم احمق بحث کنید لعنتی شاید اون ادم احمق خودتی  ببخشید ولی من نمیتونم کرم درونمو کنترل کنم که کامنت تویی که تو امضات زدی لایک نکن رو لایک نکنم🤝🏻

این به نظرم دراومده در حال خوب شدنه یه دکتر نشون بده ضرر نداره مال من انقدر نزفتم شده بود اندازه یه سکه جراحی کردم بخیه خورد خیلی عذاب مشیدم مال دختر شما کوچیکه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
بی حس میکنن ؟ یبار پلیسه فلز دستش رفت بردمش اتاق عمل دکتر خارجش کرد  خاطره بد دارم  الا ...

گوجه فرنگی بزارین روش،جوراب بپوشه، درد داره ولی خوب میکنه

دوخت انواع سرویس آشپزخانه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت🌺ارسال به سراسر کشور🌷
خیلی  دیشب اشکاش میومد بچم  امروز دردش کمتر شده اشتباه کردم چسب نگرفتم ،الان قطره میزنم

اصلا نگران نباش،قطره مخصوص میخچه استفاده کن،خودش میفته.

منم توو خوابگاه پام میخچه زد،از هم اتاقیم گرفتم،دخترت حتما توو خونه دمپایی بپوشه وگرنه بقیه خانواده هم میگیرن

این به نظرم دراومده در حال خوب شدنه یه دکتر نشون بده ضرر نداره مال من انقدر نزفتم شده بود اندازه یه ...

اینقدر خون امده ازش و حسابی دردناکه 

سیر دیشب گذاشتم دخترم طاقت نیاورد 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2706