2777
2789
عنوان

سوال در مورد موی گربه

220 بازدید | 16 پست

خانم های مقید،آیا موی گربه نجسه؟ یه معلمون به ما گفت موی گربه مثل سگه.مثلآ اگه بدنش خیس باشه یا زمین خیس باشه بشینه یا برخورد کنه اونجا نجس میشه.تو اینترنت میزنم میگه نیست.یکی از دوستام تو خونه گربه نگه میداره منم چندشم میشه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من مامانم نماز می‌خونه و گربه داریم تودش که می‌گه روزی گربه خیلی زیاده تازه گربه‌های کل خیابونو هم انقدر غذا میده توی حیاطمونن همیشه😂😂😂نه بنظر من آفریده‌ی خدا نجس نیست

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.
2803

اگه اون‌ معلمو من میدیدم این ادارو بهش در میاوردم😌

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2804

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
سگ نجسه مطمئنم 

سگ نجس نیست!

ب افریده خدا میگی نجس؟

خیلی هم کیوتن و خوشگل

هیچکس متوجه اشکات نمیشه،هیچکس متوجه دردات نمیشه،هیچکس متوجه غم هات نمیشه؛ اما همیشه متوجه اشتباهاتت هستن و مقصر قصه تویی:))
2805
من مامانم نماز می‌خونه و گربه داریم تودش که می‌گه روزی گربه خیلی زیاده تازه گربه‌های کل خیابونو هم ا ...

نه توی کوچه خیابون هستن ولی منظورم توی خونه روی فرشه گربهه کل خونه میگرده

نه توی کوچه خیابون هستن ولی منظورم توی خونه روی فرشه گربهه کل خونه میگرده

خب بگرده عزیزم از کجاش دقیقا می‌گید نجسه؟ چرا مثلا نمیگید مرغ و جوجه نجسه؟ دقیقا معیار واسه نجس بودن چیه؟ بنظرم این افکار رو اگر بذارید کنار بهتره

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.

سگ و گربه اگه واکسن زده باشن مریضی ندارن سگ و گربه خیابون احتمال مریض بودنشون هست وقتی می‌رید پیک نیک یا مسافرت یا حتی جایی رو صندلی میشینید قبلش یه حیوان که تو خیابون هست اونجا نشسته بوده پس زیاد سخت نگیرید در غیر این صورت با اون دوست رفت آمد نکنید که نه خودتون آزار ببنید نه اونهارو مورد آزار قرار بدین

2801