2733
2734
عنوان

امروز دانشگاه بودم😭😭

357 بازدید | 23 پست

فقط دلم میخاس گریه کنم  جلویه خودمو گرفته بودم فقط اشک از چشمام نریزه دانشگاهمم یه شهر دیگس میرم خوابگاه  اول اینکه اصلا تو خوابگاه راحت نیستم  

امروزم که دانشگاه بودم تمام مدت دوس داشتم گریه کنم رفتم داخل تا همه با هم دوس شدن اکیپ و اینا تشکیل دادن  من رفتم تک اون ته نشستم همه  با هم حرف میزدن و میخندیدن استراحت بین کلاسا هم باهم بودن من خودم تک  می‌نشستم تو محوطه  خیلی حس بدی داشتم انگار تنها من اونجا غریب بودم 

واقعا نمیدونم چطور میتونم ۴ سال تحمل کنم واقعا دیگه دوس ندارم برم خیلی حس بدی داشتم دوس دارم الان گریه کنم بغض گلومو گرفته تو خوابگاهم نمیتونم گریه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خوب چرا معاشرت نمیکنی؟

با بچه ها حرف بزن اسمشو بپرس اینکه اهل کدوم شهرن سر صحبتو باز کن حرف میاد خودش

باید اجتماعی باشی و توان برقراری ارتباط رو تقویت کن که بعدها برای ادامه ی تحصیل و شغل دچار مشکل نشی

اکیپ واقعا بده ‌برو جلو بشین ‌با همه حرف بزن و دوست باش ولی وارد اکیپ نشو حالا خودت میبینی به مرحله ...

نه اکیپ میگم همه باهم دوست که بودن گروهی بودن باهم حرف میزرن اصلا تنها نبودن

2706