2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان

136 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

ممنون میشم با نظراتتون راهنماییم کنید.

من مجرد هستم و ۳۲ سالمه.چند سال پیش که عمل آپاندیس انجام دادن،جراح عمومی به دلیل اطلاعات پایین و به اشتباه،دو کیست یک سانتی رو روی تخمدان های من جراحی کردن.دلیلشم گفتن که ترسیدم بعدا کیست ها بزرگ بشه.

بعد از اون ذخیره تخمدانم پایین اومده.دو سال پیش 0.8 بود.

الان روز سوم سیکل گرفتم ذخیره 0.66 هست.

روز ۱۲ سیکل،ضخامت آندومتر 5mm 

اندازه تخمدان راست:۱۵*۱۳*۳۷

اندازه تخمدان چپ:۹*۱۶*۳۳

بزرگترین فولیکول در تخمدان راست ۵mm بوده و بقیه ۳_۲ میل.

کسی میدونه برای این شرایط،بعدها امکان بارداری وجود داره یا نه؟

یه دکتر میگه ذخیره تخمک انجام بده.یه دکتر میگه ذخیره نداری.

یکی میگه منم نداشتم ولی حامله شدم و...

من خیلی ناراحتم و استرس دارم.

الانم پودر اینوفولیک برام نوشتن برای دو ماه.خب وقتی من مجردم،الان اینو بخورم به چه کارم میاد؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۱
0
0%
۱
0
0%

برو طب سنتی کلینیک امام سجاد تو پونک تهران.دکتر خالقی نصب یا شهلااسدزاده

⚡️ _بیا‌یهویی‌یه‌ثوابی‌شریک‌شو🍀۰•✾––مثلا‌بگو:به‌عشق‌مهدی؛ ⁵ اللهم‌عَجـَّل‌لوَلیک‌الفَرج🌝به‌عشق‌ظهورش؛ ² الهی‌عظم‌البلاء🦋به‌عشق‌اسمش؛ ¹⁰ صلوات🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خیلی پایینه تخمکتو ذخیره کن.برداشتن کیست چه ربط داره به پایین اومدن ذخیره تخمدان

خب وقتی تخمدان ها جراحی بشن،تخمدان کوچیکتر میشه که ذخیره پایین تر میاد.خب من مجردم چطوری میتونم ذخیره کنم؟

طب سنتی؟! جواب میده؟ببخشید شما برای چه موردی اونجا مراجعه کردید؟

بله انشاءالله ب خاست خدا

من برایائسگی زودرس رفته بودم..باردارهم شدم

⚡️ _بیا‌یهویی‌یه‌ثوابی‌شریک‌شو🍀۰•✾––مثلا‌بگو:به‌عشق‌مهدی؛ ⁵ اللهم‌عَجـَّل‌لوَلیک‌الفَرج🌝به‌عشق‌ظهورش؛ ² الهی‌عظم‌البلاء🦋به‌عشق‌اسمش؛ ¹⁰ صلوات🌱
شما نتيجه ديدى يا شنيدى ؟ 

جواب دادم گلم

بله انشاءالله ب خاست خدا من برایائسگی زودرس رفته بودم..باردارهم شدم

واقعا؟!!!! 😳

چند سالتون هست؟اخیرا رفتید؟میشه بگید ذخیرتون چند بوده؟من استرس دارم.داروی گیاعی بهتون دادن؟

واقعا؟!!!! 😳 چند سالتون هست؟اخیرا رفتید؟میشه بگید ذخیرتون چند بوده؟من استرس دارم.داروی گیاعی بهتون ...

الان ۳۷سالمه۳۳فهمیدم یائسگی زودرس گرفتم.تخمکم صفربود

داروهای دست ساز خودشونو دادن..حتا برا کسلی های روزم.الان دوباره برگشته علایمش رفتم پیشش درمان داد هنوز شروع نکردم

الان ۳۷سالمه۳۳فهمیدم یائسگی زودرس گرفتم.تخمکم صفربود داروهای دست ساز خودشونو دادن..حتا برا کسلی های ...

خداکنه با اینا حل بشه.پیش شخص خاصی باید رفت؟

2706