2733
2734
عنوان

کسانی که اواخر بادراریشون هست میشه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 17 بازدید | 55 پست
قرص دادن برا حالت تهوّع بهت؟؟؟؟ زنجبیل هم میکن خوبه بنده خدا خاله م تا ٦ماع نمتونست غذا بخوره. انقد کرسنه میشد تو خواب خواب غذا میدید
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
سارا من وزنم بالا بود میخاستم لاغر بشم بعد باردار بشم نشد تو کل بارداری تقریبا ٨-٩کیلو اضافه کردم
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم. دارو میخورم ولی زیاد تاثیر نداره. دمیترون، ب۶، زینتوما همه رو امتحان کردم ولی بازم نسبت به یه ماه قبل خیلی بهترم فقط اینکه به شدت ترسو و نازنازی ام تحمل و طاقتم کمه
عزیزم از اول خودتو خسته نکن حق داری بارداری خیلی سخته ولی اوایل خیلی بهتره سعی کن اروم باشی. جون اعصاب و روح و روان بجه هم تحت تاثیره انشاالله حالت بهتر بشه
2742
معلومه ک ناز نازی هستی ☺️ سعی کن استفاده کنی از سبک بودنت!!! انشاالله زود حالت خوب بشه و بارداری خوبی داشته باشی اوایل هرکی ی درد داره. بارداری سخته واقعا اما تموم میشه....
2738
ببین من دوست ندارم بدم شوهرم بزنه. واسه همین ی راهی کشف کردم. میشینم روی توالت فرنگی با ژیلت زیر میرا رو میزنم بالاها رو هم اگه تونستم میزنم هرقسمتش ک نشد رو میرم توی حمام می ایستم میزنم.آینه هم نمیخاد با دست لمس میکنم موها رو و میزنم .خیلی هم تمیز میشه.
تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy