2733
2734
عنوان

خیاطای عزیز میشه راهنمایی کنید؟

46 بازدید | 6 پست

سلااام خانوما

سوزنِ چرخ خیاطیم؛وقتی که دارم لباس میدوزم،کوبیده میشه روی کار پیش بر و جاش میمونه،یعنی نقطه های ریز روی کار پیش بر ایجاد شده.قبلا اینجوری نبود نمیدونم باید چکارش کنم.داره چرخو خراب میکنه.میدونید شما مشکل از چیه؟

همچنان داری میدوزی؟ 😑😑😑😑😑😑😑😑😐😐😐

خب سوزن رو عوض کن، کج شده سوزنت. 

تا خراب نشده چرخت، عوضش کن😑🤧🤧

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عوضش کردم نوعه سوزنش🙁

شاید سوزنت یا جنسش بده یا زود کج شده. 

مجدد عوض کن. 

سعی کن سوزن اورجینال بخری،  تقلبی نباشه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
😁😁درست شددددد مرسی خیر ببینی

سلام گلم

شصتو یک ژورنال لباس عروس رایگان می تونی از اینجا دانلود کنی .

برای رفتن به صفحه ژورنال ها بزن رو کلمه اینجا

لطفا نظرتو برام بنویس🙏 

اگه دوست داشتی بازم از این تاپیکا بزارم .

جستجو گوگل سایت علم کامل