2737
2734
پرسش و پاسخ کجا هست ؟؟من هر چی میگردم پیداش نمیکنم؟
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیداش کردم این پایینه
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
2728

سلام،دخترم 10سالشه ولی شبها همیشه باید توی اتاقش بمونم تا بخوابه هرازگاهی هم با خواهش و گریه میادتو اتاق پیش من ؛بااینکه خواهرش که دوسال ازش کوچکتره پیشش میخوابه ولی فایده نداره ،این دلهره وترسش رو تاحدودی به خواهرش هم انتقال داده،لطفا راهنماییم کنید ممنون از شما

و

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
2738
  • سلام دوستان. من تازه وارد این سایت شدم. خاستم بگم من در حدود 7 ماهه اقدام کردم و پریودیام نامنظم شده دکتر رفتم و قرص دوفاستون و متفورمین داد برای ماه اول و منظم شد برای ماه بعد پریود شدم و قرص لتروزول و آمپول  hcg رو زدم و دوفاستون رو از 13 پریودیم تا 12 شب خوردم اما پریود نشدم الان 5 روزه از موعدش گذشته فقط روز بیستم که تایمه پریودیم هست در حد دو قطره لکه بینی کم رنگ دیدم و علاعمیم از پریودی هم ندارم ممکنه باردار باشم انشالله؟
سلام دوستان. من تازه وارد این سایت شدم. خاستم بگم من در حدود 7 ماهه اقدام کردم و پریودیام نامنظم شده ...

اره ممکنه😍😍😍😍

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

سلام من تازه نامزد کردم و رابطه ی اولم بود و دخترم و در حد مالش آلت لای دستگاه تناسلیم بود و نامزدم وقتی از روی من پاشد خودش یکی دو دقه بعد جدا از من اونطرف با دست ابشو آورد و به من برخورد نداشت من روز بعد پاک شدن پریودیم بود ممکنه باردار باشم ؟؟توروخدا جواب بدید 

2706