2737
2739
سلام... من میخوام این ماه از واژینال عسل استفاده کنم به نظرتون الان که تو اقدامم مشکلی پیش نمیاره؟؟؟ یعنی باعث جلوگیری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا کوچولوی ما رو از همه بلاها دور کن .... سپردمش به خودت پس نگهدارش باش... آمین
برای عفونت وزخم رحم عالیه...منم کمی عفونت دارم میخوام استفاده کنم ولی همزمان تو اقدامم هستم
خدایا کوچولوی ما رو از همه بلاها دور کن .... سپردمش به خودت پس نگهدارش باش... آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر نگفته ولی طب سنتی تاییدش کرده شبی یه اپلیکاتور فکرمیکنم...البته عسل طبیعی باشه....و یه بار بذار اگه حساسیت نداشتی دوباره بذار
2740
من از کاشان برام.میارن عسل طبیعی رو...جاهاییکه محصولات ارگانیک میفروشن داره...تا هفت شب بذار .
سلام دکتر طب سنتی به من گفت روغن زیتون و عسل رو مخلوط کنم و واژینال استفاده کنم نگفت که اون موقع اقدام نرو...حالا من هنوز این کارو نکردم یه سوال دارم اپلیکاتور رو از داروخانه میشه تهیه کرد؟ آخه من خجالت می کشم برم داروخانه بپرسم...یعنی دارن اگه بپرسم؟
خدای مهربونم راضی ام به رضای تو