2733
2739
عنوان

استفاده از واژینال عسل در زمان اقدام برای بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 24906 بازدید | 40 پست
نانی جان اپلیکاتور رو داروخانه داره ... چرا خجالت میکشی... خیلی راحت برو بگو چی میخوای ... برای اونا این چیزا خیلی عادیه
خداوند مهربان به من و همسرم پسری صالح و سالم و خوشبخت و خوشگل هدیه میدهد . پسری که از ته دل دوستش داریم . پسری که به زندگی من و همسرم عشقی تازه میدهد . و با قدم های مبارکش مهر و محبت بیشتری بین من و همسرم ایجاد میکند . در آینده روشن پسرم حمایت کننده مادر و پدرش میشود. دوست دارم پسرم . زودتر بیا که دل مامان و بابایی خیلی برات تنگه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای عفونت وزخم رحم عالیه...منم کمی عفونت دارم میخوام استفاده کنم ولی همزمان تو اقدامم هستم

استارتر عزیز منم دقیقا همین سوالو دارم با اقدام همزمان میشه عسل تزریق کرد؟

اگ به نتیجه ای رسیدی بمنم بگو گلم سر در گمم

استارتر عزیز منم دقیقا همین سوالو دارم با اقدام همزمان میشه عسل تزریق کرد؟ اگ به نتیجه ای رسیدی بمن ...

عزیزم جواب سوالاو گرفتی؟ منم میخام بدونم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=927358
2740
عزیزم جواب سوالاو گرفتی؟ منم میخام بدونم

نه گلم نگرفتم امروزم پریود شدم، اصلا با زخم اسپرما میمیرن، یعنی زخم اسپرم کشه، انع بارداری، منم پریودم تموم شه عسل تزریق میکنم اگ زخم داری الکی وقتتو تلف نکن اول اونو درمان کن بمن گفتن حرفشونو گوش ندادم گفتم نه میگیره الان میبینم اگ یماه وایمیستادم الان باخیال راحت برم اقدام

نه گلم نگرفتم امروزم پریود شدم، اصلا با زخم اسپرما میمیرن، یعنی زخم اسپرم کشه، انع بارداری، منم پریو ...

من دو ساله اقدامم،انواع قرص و امپول و...

دکتر گفته برو عکس رنگی

ولی من میترسم نرفتم

ازونجایی ک همش زیردلم و تخمدونام دردمیکنه و موقع نزدیکی همش درد و سوزش دارم حییییلی،چندساله.خودم میگه نکنه زخم باشه

من دو ساله اقدامم،انواع قرص و امپول و... دکتر گفته برو عکس رنگی ولی من میترسم نرفتم ازونجایی ک هم ...

صد در صد زخمه، اول زخمتو درمان کن، بعد اقدام کن اگ باز نگرفت عکس رنگی حتماااااا برو حتما، منم رفتم ترس نداره، می ارزه بری، من بعد عکس اینماه اولین اقدامم بود ک اونم زخم لعنتی نذاشت، ی هفته هر شب عسل تزریق کن 

صد در صد زخمه، اول زخمتو درمان کن، بعد اقدام کن اگ باز نگرفت عکس رنگی حتماااااا برو حتما، منم رفتم ت ...

من تو نزدیکی درد دارم،حتی تزریق عسل،اپلیکاتور میخاذ بره داخل،کلی گریه میکنم،انگار ب دیوار بسته میخوره،نمیدونم از چیه.موقع نزدیکیم همینطورم فقط و فقط درد😩

من تو نزدیکی درد دارم،حتی تزریق عسل،اپلیکاتور میخاذ بره داخل،کلی گریه میکنم،انگار ب دیوار بسته میخور ...

آفرین کاملا زخم داری ی کاری کن روی دستمال کاغذی عسل بریز ی قاشق

بذار دم واژنت ی هفته 

بعد با سرنگ بزن داخل زخمت عمیقه دختر درمانش کن

😥😥😥😥ممنون عزیزم

ببین نگار جان تو زخم داری اونم شدید

کاری ک گفتم رو حتما حتما بکن

اول تو دستمال بذار بعد با سرنگ بعد با اپلیکاتور

بعد موقع نزدیکی هم میتونی عسل رو  با عرض پوزش به ... همسرت بزنی بعد نزدیکی کنید خیلی براتون خوبه اینموردم حتما بکن