2737
2734
عنوان

استفاده از واژینال عسل در زمان اقدام برای بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 24906 بازدید | 40 پست
ببین نگار جان تو زخم داری اونم شدید کاری ک گفتم رو حتما حتما بکن اول تو دستمال بذار بعد با سرنگ بع ...

باز اخریه بهتره

اسپرما رو نمیکشه عسل؟

برا اقدام؟

روغن حیونی ، یکی گفت خوبه. اونم زدم موقع نزدیکی،ولی بازم سووووزش مردم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=927358
باز اخریه بهتره اسپرما رو نمیکشه عسل؟ برا اقدام؟ روغن حیونی ، یکی گفت خوبه. اونم زدم موقع نزدیکی، ...

تا زخم داری باردار نمیشی اول اونو درمان کن بعد اقدام کن

همراه عسل اقدام نکن

زخم خودش اسپرم کشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام میگم من تو اقداممم ..این دفعه هنگام رابطه عسل ریختم رو الت همسر بعدو بهد دخول صورت گرفت ..ببخشید واضح گفتم میگم مشکلی برام پیش نمیاد 

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 
نه گلم نگرفتم امروزم پریود شدم، اصلا با زخم اسپرما میمیرن، یعنی زخم اسپرم کشه، انع بارداری، منم پریو ...

شما از عسل استفاده کردید جواب گرفتید زخمتون خوب شد .چن وقت از عسل استفاده کردید تا باردار شدید

2728
شما از عسل استفاده کردید جواب گرفتید زخمتون خوب شد .چن وقت از عسل استفاده کردید تا باردار شدید

گلم من دو ماه از عسل استفاده كردم زخممو كوچيك كرد ولي بعد خارش شديد ميگرفتم عسل رو حذف كردم قرص واژينال مترونيدازول٥٠٠ رو زدم و زخمم كامل از بين رفت ولي عسل كوچيكش كرد 

2740
اره دارم دکترم میگ کوچیک .ببخشید شما الان باردارید؟

اره شكر خدا 

اگ كوچيكه به نظر من عسل نزن

با قرص واژينال مترونيدازول 500  فقط و فقط ده روز راحت خوبت ميكنه 

فقط بايد قبل اقدامهات باشه