2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو خودت که هیچ  کل تیرطایفتم جمع کنن ب گرد پامونم نمیرسین یا بگو قطره ی افتاده از شوشول با ...

🙄🙄🙄

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2731

جاری کثافت منم تازه به دوران رسیده هیس دوسال عروسی کرده من اونقدرا با زن عمو وجاری بزرگ صمیم بودم یه چیزی میشد یا میخریدیم به همدیگه میگفتن مبارکه ..به این بگیم برمیگرده اولش میگه وای ماشاالله اینو دوستم خرید عکس نگا کنم میگه وای ماشاالله ....خلاصه تو زندگیش باشوهرش دعوا شد باز بااینکه دوسالهدخونش نمی‌رم باز من مقصر دونست حرفهای ناجور به عموی همسرم درباره من گفته

فقط دنبال فرصتی که شوهرش و گیر بیارم فقط نمیدونم چی بگم 

یا مثلاً عموی همسرم چندسال بود مریض بود وقتی اینعروس میشه یه ماه بعدش متاسفانه عمو فوت می‌کنه تو بیمارستان ...اینم بگم من هفت سال عروسی کردم برگشت بهم گفت وای تو رفتی بیمارستان عمو منتظر تو بود بعدش فوت کرد ..خیلی احمق یابرمیگرده میگه پیش مادرم وای دختر زیاد خوشگلی ندارن که تعریفش کنی درحالی که خدا شاهد یه بارم پیش‌ساز دخترم نحرفیدم هرکس دیده دختر اکثرا تعریفشو می‌کنه ولی این بدبخت میگه زشت

2740
جمله آخرت خودش ب تنهایی ناکوتش میکنه    

آره من خودم اینو گفتم جنگ شد جلز ولز کرد قیافه منم اون لحظه اینجوری بود😊😈

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید