2752
2734
عنوان

دوستان من یه کار اشتباهی کردم که الان خیلی پشیمونم کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 39 پست

احتمال خیلی زیاد دوست دختر داره و صد در صد از شما خوشش نمیاد وگرنه خوشش میومد صرف اینکه دوست دخترم داشت باز باهات اوکی میشد.

حالا جوابتو نداده بعدها که سرش خلوت شه و حوصلش سر بره بهت پیام میده و جوابتو میده و جواب ندادنشو به طرز مسخره ای توجیه میکنه.

فقط امیدوارم تو هم کوتاه نیای و مثل خودش برخورد کنی.

میدونی پسره از دخترا مغرور خوششون میاد هرچی کم محل بذاری همونقدر حریص میشن برات.تحسینت میکنم ازین حس ...

اما دوست داشتم انقدر حتی اندازه یه سین خوردن ارزش داشته باشم نمیدونی چقدر ناراحت شدم فهمیدم حتی انقدر هم ارزش ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اما میدونی چیه به خدا هی میگم مگه من چی کم دارم از بقیه دخترا هی چیزای منفی تو فکرمه

تو یه چیزی کم داری و اون اعتماد به نفسه

شاید خیلی از ماها فکر کنیم پسرها و مردها جذب فقط قیافه و اندام میشن

بله میشن اما فقط در نگاه اول

بعدش فقط جذب اعتماد به نفس و عزت نفس میشن

اعتماد به نفستو به هر طریقی که میتونی بالا ببر

یاد گرفتن یه مهارت یا داشتن یه هدف اعتماد به نفستو زیاد میکنه

مثلا بری یه هنر یاد بگیری یا ورزش کنی یا چهارتا جای جدید بری

2731
هر چی شنیدم که دخترا ابراز علاقه میکنن واکنش پسرا کاملا بیشعورانه بوده چرا واقعا، خب عین ادم بگین د ...

برای اینکه میخوان تو آب نمک نگه دارن

گفتم که بعد از چندوقت که تنها بشن و حوصلشون سر بره یا دلشون چیزی بخواد به طرف پیام میدن ببخشید اون موقع جواب ندادم حالم اصلا خوب نبود و از این مزخرفات

هر چی شنیدم که دخترا ابراز علاقه میکنن واکنش پسرا کاملا بیشعورانه بوده چرا واقعا، خب عین ادم بگین د ...

بخدا سر این حس احمقانه م خیلی سرزنش کردم خودمو به کسی حس داشتم که در این حد حتی بلد نبود تظاهر کنه و بهم بگه متاسفم ولی حسی بهت ندارم ولی بی‌شعور تر از این حرفاس

اما دوست داشتم انقدر حتی اندازه یه سین خوردن ارزش داشته باشم نمیدونی چقدر ناراحت شدم فهمیدم حتی انقد ...

خیلی طبیعیه ک‌ناراحت بشی منم بودم ناراحت میشدم اما تو تکلیف خودتو روشن کردی دیگ حسرت نمیخوری ک چرا نگفتی. این آقا زیادی سرش گیج رفته فک کرده چخبره..همدیگرو میشناختین؟؟

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
بخدا سر این حس احمقانه م خیلی سرزنش کردم خودمو به کسی حس داشتم که در این حد حتی بلد نبود تظاهر کنه و ...

اصلااااااا خودتو سرزنش نکن

همیشه تهش ما دخترا بخاطر بیشعوری بقیه باید خودخوری کنیم

حق داری ناراحت باشی و بپذیر ناراحتیتو و به خودت زمان بده ولی اصلا و ابدا سرزنش نکن خودتو. 

برای اینکه میخوان تو آب نمک نگه دارن گفتم که بعد از چندوقت که تنها بشن و حوصلشون سر بره یا دلشون چی ...

اما میدونی چیه من بیشتر از هفت ساله حرکات طرف رو میبینم و در اصل چیزی ش که بیشتر منو جذبش کرد تیپ و قیافش نبود این بود که معلومه بود لاشی نیست اما چمیدونم شاید این یکی فقط غرور و شعورش سر به فلکه

اره همسایه 😑

پس قراره همو ببینی دیدی طبیعی رفتار کن انگار ن انگار اتفاقی افتاده شاید این پسره فک کرده تو میخوای سر ب سرش بذاری

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
پس قراره همو ببینی دیدی طبیعی رفتار کن انگار ن انگار اتفاقی افتاده شاید این پسره فک کرده تو میخوای س ...

نه دیگه حداقل تا دو سال هم رو نمیبینم اون خونه اونجا نمیریم به خاطر کنکورم 

پس قراره همو ببینی دیدی طبیعی رفتار کن انگار ن انگار اتفاقی افتاده شاید این پسره فک کرده تو میخوای س ...

اره منم اولین فکر این به سرم زد که شاید اصلا جدی نگرفته آخه من کلا یه بار هم قبلا باهاش شوخی کرده بودم با خودم گفتم شاید جدی نگرفته