2737
2734
عنوان

دوستان من یه کار اشتباهی کردم که الان خیلی پشیمونم کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 39 پست
نه دیگه حداقل تا دو سال هم رو نمیبینم اون خونه اونجا نمیریم به خاطر کنکورم 

پس بهش فک نکن  بشین کنکورتو بخون.تو فقط ازش خوشت اومده وابسته اش نشدی ک سختت بیاد.امیدوارم ک ب عشق واقعی برسی

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم اولین فکر این به سرم زد که شاید اصلا جدی نگرفته آخه من کلا یه بار هم قبلا باهاش شوخی کرده بو ...

چه شوخی باهاش کردی.یجوری بهش ابراز علاقه میکردی ک شوخی برداشت نمیکرد. گفتی اصن جواب نداده بخاطر اون گفتم شاید گفته سرب سرش گذاشتی

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
ممنون همینطوره بهتره با نتیجه کنکورم هدفمو  و زندگیمو تعیین کنم

اره بابا. بخودت وقت بده رشته خوب قبول شوبرو دانشگاه.کم کم عقایدات علاقمندی هاتم فرق میکنه.ادما هر بعد از زندگیشون کلن طرزفکرشون فرق میکنه سخت نگیر

2742
چه شوخی باهاش کردی.یجوری بهش ابراز علاقه میکردی ک شوخی برداشت نمیکرد. گفتی اصن جواب نداده بخاطر اون ...

شوخی رو در اصل من نکردم اما به اسم من تموم شد 

قضیه این بود که وقتی دوست صمیمی م فهمید بهش حس دارم بهم پیشنهاد داد خودش به این آقا زنگ بزنه پیش من تا ببینیم چجور آدمیه  و مثلا الکی ابراز علاقه کرد و گفت آقا من شمارو دیدم و خوشم اومده میشه قرار آشنایی بزاریم 

این آقا گیر که کی شماره منو بهتون داده تا نگید شماره منو کدوم دوستم داده بهتون نمیگم اینا منم به دوستم گفتم نزار بفهمه 

بعدش خودم چون یه قضایایی اتفاق افتاد مثل این که یه بوهایی برده بود از طرف منه منم تا اوضاع خیت نشده رفتم گفتم باهات در مورد اون تماس شوخی کردم 

شوخی رو در اصل من نکردم اما به اسم من تموم شد  قضیه این بود که وقتی دوست صمیمی م فهمید بهش حس ...

شوخی خوبی باهاش نشده.همین قضیه باعث شده جواب نده منم جاش بودم جواب نمی‌دادم.الان حستو جدی نگرفته

شوخی خوبی باهاش نشده.همین قضیه باعث شده جواب نده منم جاش بودم جواب نمی‌دادم.الان حستو جدی نگرفته

اما بزار یه چی  بگم اگه حتی همین شوخی رو هم باهاش نمیکردم نمیتونستم اصلا در همین حد باهاش ارتباط بگیرم 

اما بزار یه چی  بگم اگه حتی همین شوخی رو هم باهاش نمیکردم نمیتونستم اصلا در همین حد باهاش ارتبا ...

بهرحال کاری ک شده...دوستداری بازم بهش ثابت کنی ک شوخی نیس اگ دوسداری این کارو بکن.نداری دیگ ب اون موضوع فک نکن

2738
بهرحال کاری ک شده...دوستداری بازم بهش ثابت کنی ک شوخی نیس اگ دوسداری این کارو بکن.نداری دیگ ب اون مو ...

یعنی میگی بهش پیام بعدی اگه خواستم ثابت کنم حرفم شوخی نیس چی باشه؟

یعنی میگی بهش پیام بعدی اگه خواستم ثابت کنم حرفم شوخی نیس چی باشه؟

نمیدونم چجور آدمیه 

چطورمیتونی بگی اما انگار آدم سختیه ب این زودیا نمیتونه حستو قبول کنه

یجور بهش بگو ک اون شوخی بوده اما الان حست جدیه ازحست بگو ک میبنیش چطور میشی