2733
2739
عنوان

کنده شدن بخیه زایمان طبیعی

389 بازدید | 25 پست

من ۳۷ روزه زایمان طبیعی کردم بخیه های داخلیم جذبیه نزدیکی داشتم بدون دخول ولی یهو دخول انجام شد و یه گره بخیه افتاد و خیلی کم خون اومد رفتم دکتر میگه بالای بخیه کنده شده و صبر کن تا شش ماه دیگه اگه احساس گشادی داشتی برو بخیه بزن الان هیچ درد و سوزش و خونریزی نداره از کجا باید بفهمم گشاد شده شوهرم به روم نمیاره که ناراحت نشم خودم چجور باید بفهمم گشاده یا نه خودم تو آینه نگاه میکنم نمیتونم چیزی تشخیص بدم بعد ۳۷ روز یعنی بخیه ها جذب نشدن که کنده شده؟ کلا چند روز بعد زایمان طبیعی میتونم دخول داشته باشم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چیزی که شما میگی حس کردنیه

وقت نزدیکی خودت مسلما حس میکنی چجوریه وضعیتت دیگه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728

گشادی ینی حس نکردن الت همسر حین رابطه😐ببخشید صریح گفتما

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2740

بقیه بخیه هات افتاده؟من نگران بودم ک بعد ۲۵روز چرا هنو بخیه هام نیوفتادن😑پرستارا تاکید میکردن ک قبل ۴۰ روز اصلاااا رابطه نداشته باشین

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚
عزیزم زایمان طبیعی چطور بود ؟سخت بود یا نه قابل تحمل؟ اخه منم طبیعی ام و سزارین نمیتونم پلاکت خونم ...

برای من سخت نبود البته بدن هر کس و آستانه درد هر کس فرق داره من تو بارداری خیلی فعالیت داشتم نذاشتم اضافه وزن بگیرم موقع زایمان هم مرتب ورزش میکردم راحت زایمان کردم درد داشت ولی برای من قابل تحمل بود

راضی بودی از طبیعی؟ 

تا دردت نگرف نرو من ۴۰ هفتم تموم شد درد نداشتم خودم رفتم پدرم دراومد ینی😑حس میکردم دارم جون میدم

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚
2706