2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من خودم این رشته رو میخونم توی ایران و فکر کنم شرایط شغلی خوبی داشته باشه اگر حامی داری توی کشور دیگه ای اره میتونه خوب باشه اما بدون حامی شرایط سخت میشه .تازه قبول شدین ؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
من خودم این رشته رو میخونم توی ایران و فکر کنم شرایط شغلی خوبی داشته باشه اگر حامی داری توی کشور دیگ ...

عهه شما ترم چندی؟راضی هستی؟

من امسال قبول شدم ترم بهمنم 

رفتم مدارکمو بگیرم همه گفتن چرا مهاجرت نمیکنی خیلی غمگین شدم(آخه قبلش مهندسی خوندم اما به خاطر وابستگی نرفتم)

دوستم مهاجرت کرد آلمان 

چهار ساله اول زندگیش نابود بود نابود 

اینجا هم زمین و جهیزیه فروخته بود رفته بود 

روی برگشت نداشت .‌‌

با هم چت میکردیم بمن گفت با تو دارم درد دل میکنم 

به خانواده هامون هیچی نمیگیم . 

اگه توی ایران با روسری مشکل نداشته باشی 

نسبت به اینجا بهشته بهشت  

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
عهه شما ترم چندی؟راضی هستی؟ من امسال قبول شدم ترم بهمنم  رفتم مدارکمو بگیرم همه گفتن چرا مهاج ...

ترم 7 ببین همه یا حسادت میکنن یا خیلی کله شون باد داره به نظرم دندون پزشکی الان پردرامد ترین و بهترین شغلیه که ی خانوم میتونه داشته باشه توی ایران بعدشم این همه زحت کشیدی که ولش کنی نه اصلا این کارو نکن فعلا اینجا درستو بخون مدرکتو که گرفتی اگر اوضاع رو سنجیدی میتونی اپلای کنی ولی واقعا دمت گرم با وجود اینکه ازدواج کردی ادامه دادی راستی چند سالته و همسرت شغلش چیه/؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
دوستم مهاجرت کرد آلمان  چهار ساله اول زندگیش نابود بود نابود  اینجا هم زمین و جهیزیه فرو ...

دقیقا منم تا الان همین حسو داشتم

دوستم کانادا همین شرایطو داشت ولی میگم شاید در آینده با شهروندی گرفتن اوضاعشون خوب بشه

والا هرکیو میبینی میخواد بره

دقیقا منم تا الان همین حسو داشتم دوستم کانادا همین شرایطو داشت ولی میگم شاید در آینده با شهروندی گر ...

نه عزیزم دو نسل اول تباهه مگر برای نوه هامون خوب بشه . 

شهروندی هم بگیری بازم مهر خارجی بودن روی پیشونیته 

و اونا همیشه اولویت توی کار و همه چی با شهروند درجه یک خودشونه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706