2737
2739
عنوان

...Hiiii , I'm waiting for saturday because

103 بازدید | 19 پست

Because of my 3 day camp from school to isfahan

Let's pack my bags pleeeeaaase

I love you 

:I take some things like

2 short sleeves, 2 long sleeves, 2 pants, puffer, shawl, bag pants, hoodie, shoulder bag, sunscreen, bedspread and blanket, socks, underwear, cologne

❤️❤️Suggest me what to take

I love youuuuu

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏

دانشگاه اصفهان قبول شدی؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
زبان بلدم ولی حوصله ندارم بخونم

😂😂😂😂

ما اینجا یه چالش داریم هر چند وقت یبار تاپیک انگلیسی برای بهتر شدن زبانمون میزاریم

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏
نههههه میخایم بریم اردو اصفهان

آهان ببین فقط شبا اونم ۱۰ به بعد یکم سرد میشه وگرنه هنوز گرمه لباس گرم زیاد لازم نیست

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2740

عدد آستین کوتاه، ۲ عدد آستین بلند، ۲ عدد شلوار، پفک، شال، شلوار کیف، هودی، کیف شانه، ضد آفتاب، روتختی و پتو، جوراب، لباس زیر، ادکلن

اینا مگه کافی نیستن😁😁😁

ارایش هم بخر

آهان ببین فقط شبا اونم ۱۰ به بعد یکم سرد میشه وگرنه هنوز گرمه لباس گرم زیاد لازم نیست

مرسی عزیزم

عدد آستین کوتاه، ۲ عدد آستین بلند، ۲ عدد شلوار، پفک، شال، شلوار کیف، هودی، کیف شانه، ضد آفتاب، ...

بنظرم نه😂😂

اهل ارایش نیستم 

سوما تاپیک انگلیسی زدم انگلیسی صحبت کنیم😂😂😂

2706